Scarlett Johansson Black Widow Rolünü Bitirdiğini Doğruladı – Hollywood Life


Scarlett Johansson


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: © Walt Disney Studios Motion Pictures / © Marvel Studios / Everett Koleksiyonunun izniyle

Scarlett Johansson Marvel Sinematik Evreninde Natasha Romanoff rolüyle tamamlandı. 38 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda doğruladı. Çeşitlilik tekrar beyaz perdede Black Widow oynamayı düşünmediğini söyledi. Scarlett, ikonik süper kahraman rolünün sekiz filmden sonra bitmesinin “acı tatlı” olduğunu söyledi. “Evet, elbette üzgünüm,” diye itiraf etti. “Marvel ile ve o harika oyuncu kadrosuyla 10 yıl çalışarak yaşadığım her film deneyimine kesinlikle bayıldım ve Natasha karakterini seviyorum. Onunla çok fazla empati kuruyorum ve bu karakteri bu kadar uzun bir süre boyunca inşa etmek inanılmazdı.”

Scarlett Johansson
‘Black Widow’ filminde Scarlett Johansson (Fotoğraf: © Walt Disney Studios Motion Pictures / © Marvel Studios / Nezaket Everett Koleksiyonu)

Scarlett, 2010’larda Black Widow olarak beyaz perdeye çıkışını yaptı. Demir Adam 2. Karakteri trajik bir şekilde 2019’larda öldü. Yenilmezler: Oyunsonuancak Scarlett rolü 2021’ler için son bir kez yeniden canlandırdı. Karadulsonunda Natasha’nın köken hikayesini anlattı.

Scarlett ayrıca, “Hikayesinin sona ermesi konusunda da gerçekten iyi hissediyorum” dedi. Çeşitlilik röportaj. “Bence mirasında çok fazla haysiyet var.” Scarlett’in rol aldığı diğer Marvel filmleri arasında şunlar yer alır: Yenilmezler, Kaptan Amerika: Kış Askeri, Kaptan Amerika: İç Savaş, Yenilmezler: Sonsuzluk SavaşıVe Kaptan Marvel (sadece kredi ortası sahnesinde).

Scarlett Johansson
‘Black Widow’ filminde Scarlett Johansson (Fotoğraf: © Walt Disney Studios Motion Pictures / © Marvel Studios / Nezaket Everett Koleksiyonu)

Scarlett, pandeminin ortasında bağımsız filmi çıkmadan önce bile Kara Dul oynamayı bitirdiğini doğrulamıştı. “Son on yılda ve Marvel’da başardığım işten gerçekten çok mutluyum. İnanılmaz derecede gurur duyduğum bir filmle yüksek nota çıktığımı hissediyorum” dedi. Çeşitlilik Temmuz 2021’de. “Eğer böyle bir şeyse, Natasha ile işim tamamlanmış gibi hissediyorum. Kişiliğinin birçok yönünü keşfettim ve hayatını en iyi arkadaşları için feda etme seçiminin aktif ve kararlı bir şekilde yaptığı bir seçim olduğunu hissediyorum.

Scarlett’in MCU’daki son filmi, dahil olmak üzere birçok yeni karakteri piyasaya sürdü. Floransa Pugh‘dan Yelena Belova, David LimanıKızıl Muhafız ve Olga KurylenkoTaskmaster’ın. Hepsi geri dönecek yıldırımlar26 Temmuz 2024’te piyasaya sürülecek.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/scarlett-johansson-never-play-black-widow-again-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir