Scarlett Byrne Doğum Yaptı, İkizleri Cooper Hefner İle Karşıladı


İki sihirli varış!

Cooper Hefner ve Scarlett ByrneAilesi biraz daha büyüdü. Filmde Slytherin Pansy Parkinson’u oynayan oyuncu harry potter filmler ve cadı-vampir Nora Hildegard Vampir Günlükleri– hafta sonu ikiz doğurdu.

“Scarlett ve ben, sevgili kızlarımızın, kadife çiçeği Adele Hefner5 lbs., 10 ons ve Çiçeği İnci Hefner, 5 pound 14 lbs, 26 Mart Cumartesi günü saat 10:17 ve 10:18’de dünyada bize katıldı” diye özel olarak E! News’e konuşan çift, “Kalplerimiz hiç olmadığı kadar dolu. Scarlett ve kızlar sağlıklı ve dinleniyor. Bize bahşedilen genişletilmiş sevginin içinde otururken, bir aile olarak kutsamalarımızı sayıyor ve kutluyoruz.”

İki demet sevinç ablaya katılır Betsy Rose Hefner, 19 ay. Scarlett ve Cooper hayranlarına ilk olarak Kasım 2021’de ailelerini genişleteceklerini söylediler.

Her ikisi de Instagram’da Scarlett’in Betsy’yi tutarken bebeğinin yumruğunu kucakladığını gösteren bir aile fotoğrafını paylaştı.

Cooper’da duyuru“Scarlett ve ben bu bahar ailenin iki yeni üyesini ağırlayacağız” diye yazdı ve “İkizlerimizin gelişini beklerken daha mutlu olamazdık. Herkese çok mutlu bir Şükran Günü!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324307/harry-potter-s-scarlett-byrne-gives-birth-welcomes-twins-with-cooper-hefner?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın