Scarlet Stallone Üniversiteye Taşınıyor – Hollywood Life


Sylvester Stallone


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Paramount+

Sylvester Stallone Ve Jennifer Flavinen küçük kızı, kırmızı Stallone24 Mayıs’taki bölümde evden uzaklaştı. Aile Stallone. Scarlet ilk kez evden sonsuza dek ayrılıyordu, bu yüzden aile Florida’daki Palm Beach’teki yeni evlerinde bir veda yemeği düzenledi. Ne yazık ki, Sly sete geri dönmek zorunda kaldı. Tulsa Kralı Ertesi gün Tulsa, Oklahoma’da, yani Scarlet’in ilk dairesine taşınmasına yardım etmek için orada olmayacaktı. Annesi ve iki kız kardeşi, Sistine Ve Sofyayine de yokluğunu telafi etti.

Jennifer, Sistine ve Sophia, Scarlet’in dairesini temizledi ve yola çıkmadan önce ona en azından bir yatak döşediğinden emin oldu. Ancak, Scarlet’in yeni evinden ayrıldıktan hemen sonra, Jennifer diğer iki kızına “boş yuva” olmaktan dolayı üzüldüğünü söyledi. Son yirmi-otuz yıldır kimliği anne olma etrafında dönüyordu ama şimdi kendini meşgul etmenin başka yollarını bulması gerekiyor. Tenis oynamayı sever mi? Golf oynamayı sever mi? Yoksa derin deniz balıkçılığına mı girerdi? Jennifer hiçbir fikri olmadığını söyledi, bu yüzden Sistine ve Sophia’dan beğenip beğenmediğini görmek ve kendisi hakkında daha fazla şey öğrenmek için onunla derin deniz dalışına gitmelerini istedi.

Balık tutarken, Jennifer ve kızları aslında kendilerinden iki ila üç kat daha büyük bir balık yakaladılar ve çıldırdılar. Jennifer balıkla fotoğraf çekmek için suya bile atladı ve daha sonra kızlarına bunun yaşam için bir metafor olduğunu söyledi – korksan bile, her zaman atlamalısın ve hayat zorlaşırsa, sadece atlatmak için yüzmeye devam etmek gerekiyor.

Bu sırada Scarlet yeni ortamına alışmakla meşguldü. Ve eski erkek arkadaşıyla okula döndüğü için, Joe, yeniden çıkmaya başlamayı umduğu, onunla takılmaya karar verdi. Onu timsahlara bakmaya götürdü ve onunla tekrar ilgilendiğini kesin olarak bilmesi için onunla flört etmeye çalıştı. Tekrar çıkıp çıkmadıkları belli değil, ama Scarlet, Los Angeles’ta ve Miami’de olduğu için ayrıldıklarını söyledi, ama şimdi Florida’da okula geri döndüğüne göre, onları gerçekten hiçbir şey ayıramaz.

Her neyse, tıpkı Jennifer gibi, Sly de Scarlet’in hamlesi karşısında duygulandı – özellikle çekim programı açık olduğu için. Tulsa Kralı Scarlet’in büyük hamlesiyle çelişiyordu. Rol arkadaşına şunları söyledi: Garrett Hedlund, Los Angeles’taki evlerindeyken ailesine daha yakın olabilmek için dizinin gelecek sezon Kaliforniya’da çekimlerine başlayacağını umduğunu söyledi. Ama bu bir garanti değil, bu yüzden Sly bunu yapar yapmaz Scarlet’i şaşırttı ve yeni dairesini görmek için Florida’ya uçtu. Artık ikinci sınıf öğrencisi olan Scarlet ona etrafı gezdirdi ve sonra birlikte birkaç acai kasesi aldılar. Ona Joe hakkında soru sormaya çalıştı ama Scarlet onun üniversite deneyiminden en iyi şekilde yararlanacağını söyleyerek konuyu değiştirdi. Gülümsediler, güldüler ve kısa sürelerini birlikte değerlendirdiler.

Daha fazla istemek? yeni bölümleri Aile Stallone her Çarşamba 03:00 ET’de Paramount+’ta prömiyer.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/24/the-family-stallone-recap-scarlett-moves-college/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir