Sayın Belediye Başkanı İlk Bakış: Josie Totah’ın Hasta Olmayan Bir Etkileyiciyi Oynadığını Görün


Sayın Belediye Başkanı Özel: Neil Bremer Çevrimiçi Olarak Çağrılıyor

ted danson bir sosyal medya yıldızı ile kafa kafaya gitmek üzere.

Bell tarafından kaydedildi‘s Josie Totah NBC’deki yaklaşan konuk oyuncu rolü hakkında her şeyi anlatıyor Sayın Belediye Başkanı Danson’ın karakteri Belediye Başkanı Neil Bremer ile bir kan davası başlatan mega popüler bir etkileyici olan Titi B.’yi oynuyor.

Totah, E’ye “Çok eğlenceliydi” dedi. Sadece 3 Mayıs bölümünden önceki haberler. “Yarattığı bir gösteri Tina Fey ve başrolde Ted Danson ve çobanpüskülü avcısı, bir rüyaydı. Çok iyi zamanımız oldu. Kesinlikle üzerinde çalıştığım en sevdiğim şovlardan biriydi.”

Yukarıdaki özel önizlemede Titi, takipçilerini bir masajın keyfini çıkarırken Başkan Bremer’in peşine düşmeye çağırıyor.

Totah’ın karakteri, “Hey, Titi-Ayılar! Yani politik değilim çünkü savaşa inanmıyorum, ama az önce Başkan Boomer’ın hiçbir şey yapmadığımı düşündüğünü duydum” diyor. “Evet, ben, mikro-bıçak yaptırırken kanatlı eyeliner sergileyen kişi. Peki, ona Ayı Anne’nin neler yapabileceğini gösterelim. Belediye başkanının sürümün ne kadar büyük olduğunu görme zamanı geldi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329472/see-josie-totah-play-an-unwell-influencer-in-hilarious-mr-mayor-first-look?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın