Saweetie ‘Teen Vogue’ Zirvesinde Sarışın Bob Saç Makyajını Salladı – Hollywood Life


Saweetie 'Teen Vogue' Zirvesinde Sarışın Bob Saç Makyajını Salladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu

tatlım29, epik görünüyordu genç moda 12 Kasım’da Zirve ve kısa bir sarışın bob çıkış yaptı! sahip olduğu bilinen rapçi. daha uzun ve daha koyu kilitler çoğu zaman modaya uygun bir kıyafetle birlikte yeni görünümünü sergiledi. Parlak yeşil, siyah ve beyaz deri ceket, siyah deri tayt ve siyah platform topukların altında siyah bir mahsul üst vardı.

Saweetie, kolyeler ve halka küpelerle donatıldı ve ayrıca uzun pembe tırnaklarla gösteriş yaptı. Etkinliğin kırmızı halısında moda seçiminde unutulmaz fotoğraflar için poz verdi ve ayrıca bir sahnede röportajda yer aldı. Halkın gözü önündeyken “çevrimiçi saçmalıklara hitap etmemekten” bahsetti ve sohbeti müzik kariyerine odakladı.

Saweetie, son görünümünden önce, bu yılın başlarında manşetlere çıkan bir dizi görünüm sergiledi. Biri, ona gönderdiği PVC çizmeli zar zor orada bir bikiniydi. instagram Temmuz ayında hikaye. Bir diğeri, Nisan ayında Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali’nde giydiği çok renkli bir bikini üstü ve uyumlu bir mini etekti.

Dua Lipa
Dua Lipa, son sarı saç makyajından önce. (Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu)

Saweetie, çeşitli stilleri, saç renkleri ve uzunlukları ile büyülenmediğinde, müzik işbirliği söylentilerini ateşliyor. Fotoğraflarını çekerken görüldü Adel bir Los Angeles Lakers Birçok kişi onun yetenekli şarkıcıyla bir proje için takım oluşturduğunu düşündü, ancak geçen yıl Los Angeles, CA’da Audacy’nin 8. yıllık “We Can Survive” yardım konserinde kendisine bunu sorduğumuzda söylentileri çürüttü. ÖZEL OLARAK “Bu gerçekten harika olurdu, ama bu yeni hobiyi yeni edindim” dedi. HollywoodYaşamı.

“Artık bir kameramanım. İnsanların fotoğraflarını çekmek gerçekten harika,” diye devam etti. “Kameranın arkasında olmayı seviyorum, bu yüzden aslında onun fotoğrafını çekiyordum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/13/saweetie-short-blonde-bob-hair-makeover-teen-vogue-summit-before-after-looks/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir