Saweetie Mavi Saçlı ve Bikini Üstüyle Coachella Sahnesine Çıktı: Resimler – Hollywood Life


Saweetie Mavi Saçlı ve Bikini Üstüyle Coachella Sahnesine Çıktı: Resimler – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Testere28 yaşındaki, Cuma günü Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali’ndeki destansı performansından sonra kalıcı bir izlenim bıraktı! Gösteri sırasında mavi saçlarını sallayan rapçi, çok renkli bikini üstü ve uyumlu mini etekle sahneye çıktı. Ayrıca, heyecanlı kalabalığın önünde eşyalarını güvenle sallarken, uzun renkli tırnakları ve kalın halka küpeler taktı.

Saweetie, Anitta
Saweetie ve Anitta, Coachella’da. (Amy Harris/Invision/AP/Shutterstock)

Yetenekli yıldıza, festivalin ilgi odağı olduğu süre boyunca Brezilyalı şarkıcı da dahil olmak üzere diğer müzisyenler de katıldı. anitta ve rapçi arkadaşı Snoop Dogg. İlk olarak Anitta, sarı, mavi ve yeşil bir üst ve uyumlu kısa şort içeren kendi seksi kıyafeti içinde biraz kız gücü için ona katıldı. Ayrıca, birçok gülümsemeyle Saweetie’nin yanında sıkışırken kızıl saçları ve güneş gözlüklerini de gösterdi.

Saweetie, Anitta
Saweetie ve Anitta’nın sahnede bir başka epik fotoğrafı. (Christina House/Los Angeles Times/Shutterstock)

Snoop Dogg gösteride biraz sonra onlara katıldı ve kalabalığın daha da artmasını sağladı. Üzerinde yeşil marihuana yaprağı olan siyah bir kapüşonlu ile uyumlu siyah ve yeşil pantolon giyerek dışarı çıktı. Ayrıca yeşil marihuana yaprağına sahip beyaz örgü bir şapka ekledi ve görünümünü bir kolye ve güneş gözlüğü ile tamamladı.

Saweetie, Coachella’da Anitta ve Snoop ile manşetlere çıkmadan önce, Grammy Ödülleri’ne geldiğinde inanılmaz görünüyordu. Görünümü modern bir kanala kanallık etti Marilyn Monroe ve eldivenli sıcak pembe iki parçalı bir elbise içeriyordu. Onu pırlanta gerdanlık tarzı bir kolye ve pırlanta küpelerle eşleştirdi ve klasik makyajla görünümü tamamlarken şık peri kesimiyle hava attı.

Bir hafta önce, bir düğünde ne giydiğiyle de dikkat çekti. Vanity Fair Parti. Çok fazla çıplak tenin görünmesine izin veren çok düşük dalgalı bir yakası olan seksi siyah bir elbiseye gitti. Seçenek aynı zamanda bir ayağını uzatarak poz verdiği yüksek bir yırtmacı ve modaya uygun görünümle mükemmel uyum sağlayan siyah topuklu ayakkabılar ekledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/16/saweetie-coachella-blue-hair-bikini-top-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir