Saved By The Bell Reboot 2 Sezon Sonra İptal Edildi


okul bitti Bell tarafından kaydedildi.

İkonik gençlik sitcomunun Peacock yeniden başlatılması iki sezonun ardından iptal edildi, yayıncı E’ye onayladı! Haberler.

Bell tarafından kaydedildi özellikli orijinal oyuncular Mario Lopez ve Elizabeth Berkley Yeni gelenlerin yanı sıra sırasıyla AC Slater ve Jessie Spano rollerini yeniden canlandırıyorlar. Josie Totah, Alycia Pascual Peña, Haskiri Velazquez, mitchell hoog, Belmont Çameli ve Dexter Darden.

OG oyuncuları Tiffani Thiessen ve toygarlık ayrıca şovda tekrarlanan görünümler yaptı ve Mark Paul GosselaarZack Morris, California valisini bile oynadı.

“Bir sonraki yinelemenin evi olmaktan gurur duyuyoruz. Bell tarafından kaydedildi Peacock yaptığı açıklamada, hem yeni hem de OG hayranları için” dedi.Bell tarafından kaydedildi 30 yılı aşkın bir süredir kültürel bir dayanak noktası olmuştur ve liderliğindeki yeni dizi Tracey Wigfield‘in süper hayran coşkusu ve imza niteliğindeki esprili mizahı, programın mirasını kusursuz bir şekilde devam ettirirken, tüm bunlar daha fazla izleyicinin görüldüğünü hissetmesini sağladı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329746/saved-by-the-bell-reboot-canceled-after-2-seasons?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın