Savannah James & Kids, LeBron’un NBA Tüm Zamanların Gol Rekorunu Kutluyor – Hollywood Life


Lebron James


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ZUMAPRESS.com / MEGA

Los Angeles Lakers 7 Şubat’taki maçını kaybetmiş olabilir ama LeBron James hala gecenin konusuydu. Maç sırasında LeBron kırıldı Kareem Abdul-Jabbar’ın NBA skor rekoru, onu NBA’in tüm zamanların skor listesinin en üstüne getiriyor. LeBron, 3. çeyrekte tüm zamanların en skorer ismi oldu ve sahadaki kutlamanın tadını çıkarmak için biraz zaman ayırdı. LeBron atışı yaptıktan sonra eşi, savana jamesüç çocuğuyla birlikte kutlamak için yanındaydı: Bronny, 18, Bryce15 ve Zhuri8. LeBron’un annesi de o özel an için oradaydı.

Şu anda 75 yaşında olan Kareem de maçtaydı ve LeBron’u ilk alkışlayanlardan biri oldu. Eski NBA yıldızı 38.387 ile tüm zamanların rekorunu 38 yıldan uzun bir süre elinde tuttu ve LeBron 7 Şubat’ta rekoru kırdı. LeBron’un zirveye çıkması için 36 puana daha ihtiyacı vardı ve 7 Şubat maçını toplam 38 sayı ile bitirdi. .

LeBron daha sonra duygusaldı. “Bu gece, şut geldiğinde ve kalabalıktan uğultu geldiğinde kendimi gerçekten arenanın tepesinde oturuyormuş gibi hissettim” dedi. ESPN. “Maç kazandıran bir Final atışı olmadıkça, bu duyguyu tekrar hissedebileceğimden emin değilim. Her şey durdu. Bana onu kucaklama ve etrafa bakma, ailemi, hayranlarımı, arkadaşlarımı görme fırsatı verdi. Oldukça havalıydı. 20 yıl içinde mutluluktan ya da yenilgiden kaç kez ağladığımı muhtemelen ellerimle sayabilirim. O an, biraz gözyaşı döktüğüm anlardan biriydi.

Savannah, LeBron’un hayatını çevreleyen spot ışıklarının tadını çıkarsa da, başarısını kutlarken kocasıyla her zamankinden daha fazla gurur duyuyordu. İkisi, 2000’lerin başından beri birlikte olan lise sevgilileridir. İlk oğulları 2004’te doğdu, ardından 2007’de ikincisi geldi ve sonunda 2013’te evlendiler. Düğünden sonra 2014’te tek kızlarını kucaklarına aldılar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/savannah-james-kids-lebron-nba-all-time-scoring-record-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir