Savage Garden Star ‘Aşkı’ Getiriyor – Hollywood Life


Bu Gurur! Haziran boyunca, HollywoodYaşam çalışıyor gururun sesiLGBTQ+ topluluğu üyelerinin Pride 2022 çalma listenizde olması gereken şarkıları seçtiği bir aylık bir özellik. Haziran ayının son günlerinde, gururun sesi odağını, bu ayı kutlayanların 2022’nin geri kalanında o coşkulu ruhu – ve daha fazla kabul ve hoşgörü için mücadele etme kararlılığını – korumalarına yardımcı olmak için değiştiriyor. Bugün ikinci baskıya katılmak, Darren Hayes nın-nin vahşi bahçe.

Darren’ın seçtikleri, depresyon ve intiharla ilgili deneyimlerini detaylandıran bir şarkı olan “Poison Blood” için yeni müzik videosunun hemen ardından geliyor. Ancak, The Sound Of Pride için Darren onun yerine şarkılarından başka birini seçti. “Ben tamamen aşkla ilgiliyim bebeğim” diyor HollywoodLife. “Haberlerde çok fazla karanlık ve kasvet var, topluluğumuz için tehdit altında olan birçok yasal koruma var – bunu yaptığımda [song], kendimi serbest bıraktım ve kendimi bir dans pistinde her şeyi bıraktığımı hayal ettim. Bu kadar nefret dolu bir dünyada, hadi aşık olmayı deneyelim.”

Savage Garden Star 'Aşkı' Getiriyor – Hollywood Life

Ancak, Darren burada olmak için değil. polyanna dünyanın her yerindeki LGBTQ+ kişilerin yaşamlarına ve haklarına yönelik sürekli saldırılar karşısında. “Gurur’un siyasi bir protesto olarak başladığını ve işe yaradığını unutmayın!” diyor. “Günümüzde pek çok özgürlüğümüz, bizim gibi insanlar sayesinde, cesurca görünür olduğumuz ve kendimizi gerçekte olduğumuz gibi sevdiğimiz için var.” The Sound Of Pride için yaptığı seçimlerde, özgür ve mutlu yaşamak için bu esnekliği ve sarsılmaz kararlılığı yakalıyor.

Beyonce, “Ruhumu Kırmayacaksın”

Darren: Özgürlüklerimiz şimdi her zamankinden daha fazla saldırı altında. Bu şarkı şimdiden geleceğin klasik bir eşcinsel marşı. Yeniden evlenme hakkımızı mı elimizden almak istiyorsun? Kitaplıktaki çocuklara kitap okuyan travestilerden korkuyorsunuz; bu arada, ülkeyi kasıp kavuran bir silah şiddeti salgını mı var? Cosmo’mu tut.

Darren Hayes, “Haydi Aşık Olmayı Deneyelim (12” Genişletilmiş Karışım)”

Ben aşktan yanayım bebeğim. Haberlerde çok fazla karamsarlık ve kasvet var, topluluğumuz için birçok yasal koruma tehdit altında – bu remiksi yaptığımda kendimi serbest bıraktım ve kendimi bir dans pistinde hayal ettim ve her şeyi bıraktım. Bu kadar nefretle dolu bir dünyada, hadi aşık olmayı deneyelim.

Robyn & La Bagatelle Magique ft. Maluca, “Aşk Bedava”

Bu şarkı başladığında kimsenin hareketsiz kalmasına meydan okuyorum. Bu en seksi, en kalitesiz oyundur ve yalpalayabileceğiniz birkaç an vardır. Ne aşk değil?

HollywoodLife: Pride 2022’nin havası nasıl? Haziran ayına girerken tavrı nasıl tanımlarsınız?

Bence Beyonce 2022’de Pride için benim sloganımı yeni uydurdum. LGBTQ+ topluluğunda, özellikle de şu anda ABD’de karşı karşıya olduğumuz bu kadar çok homofobi ve bağnazlık karşısında faydalı bulduğum bir doğrulama. ‘Ruhumu kırmayacaksın!’. Bir kurban gibi hissetmekten çok yoruldum, diğer yanağımı çevirmekten çok yoruldum, mecazi olarak, aşırı sağ siyasi çevrelerden bu kadar acımasızca ve en savunmasız olanlara karşı çıkan bazı çirkin yasalar söz konusu olduğunda. biz. Ruh halim özür dilemeyecek kadar güçlü, canlı, tuhaf ve kırılmaz.

Gurur, LGBTQIA+ tarihinin isimsiz kahramanlarını, yolu döşeyen ve iyi mücadeleyi verenleri kutlamanın zamanıdır. Bu yıl daha fazla ana akım tanınmayı kim hak ediyor?

Bu yıl 50 yaşına girdim, bu yüzden benim kuşağım 80’lerin sonundaki AIDS krizinden vefatları nedeniyle ana akım queer kulüp kültürünü gerçekten şekillendiren birçok elektronik müzik öncüsünden mahrum kaldı. Hala beni sinirlendiriyor çünkü virüse tedavi bulmak için harcanabilecek cehalet ve bağnazlık nedeniyle çok değerli zaman kaybettik. Bunun yerine, hastaları insan gibi tedavi etmedeki başarısızlık, hükümet tarafından finanse edilen araştırmaların neredeyse tamamen yokluğuna ve hatta ortaya çıkan trajedinin kabul edilmesine yol açtı.

Bütün bir queer neslini kaybettik ve bu beni üzüyor. Ancak müzikleri hayatta kaldı ve benden herkesi şekillendirmeye devam ediyor. madonna. O ilk yıllardaki en sevdiğim müzik katkılarından biri dehadır. Patrick Cowley Disko efsanesiyle muhtemelen en ünlü olan kimdir? Sylvester. Bugün sevdiğim müziğin çoğu, Patrick’in 70’lerin sonunda ve 80’lerin başında yaptığı işlere kadar uzanıyor. Aslında – yeni müziğimin çoğu Patrick’in solo çalışmasından ilham alıyor, tıpkı olağanüstü derecede abartılı ‘Megatron Adam’ gibi.

Haziran için planlarınız nelerdi (ve 2022’nin geri kalanı için neler yapıyorsunuz?)

Ne yazık ki, ama aynı zamanda minnetle, çalışıyorum! Bu yıl çok fazla müzik geliyor. Sidney Kriket Sahası’nda 2022 Gay ve Lezbiyen Mardi Gras’ı 40 bin kişinin önünde manşetlere koyduğum Avustralya’dan yeni döndüm ve şimdi gelecek yıl İngiltere turumun haberlerini duyurmak için Londra’ya gidiyorum. Ben meşgul bir çocuğum. Sadece bu yıl Ruhta Gurur yapıyorum. Ama inan bana, çok gurur duyuyorum.

HollywoodLife izleyicileriyle paylaşacağınız bir Gurur 2022 mesajınız var mı?

Pride’ın siyasi bir protesto olarak başladığını ve işe yaradığını unutmayın! Bugün pek çok özgürlüğümüz, bizim gibi insanlar, cesurca görünür olmamız ve kendimizi gerçekte olduğumuz gibi sevmemiz sayesinde var oluyor. Özgürlüklerimiz şimdi her zamankinden daha fazla saldırı altında, bu yüzden kutlama yaparken (ve lütfen benim için bir kokteyl alın) yerel senatörlerinize yazmayı ve sesinizi yüksek sesle söylemeyi unutmayın. Artık gelecek sensin.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/darren-hayes-pride-songs-2022-playlist-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir