SATC’den Patricia Field, Gösteriden Moda Pişmanlığını Açıkladı


Örneğin, iş giyinmeye geldiğinde Kim Cattrall Kışkırtıcı Samantha Jones olarak Patricia, klişe olmadan cazibesini sergiledi.

Stilist, “Rolünün ‘seks olan’ olduğunu anladım, ancak onun ucuz seks olan olmasını istemedim,” dedi. “Bunun yerine, ona tasarımcıdan zarif streç kumaşlar giydirdim. Georgio di Sant’ Angelo. Ona o kadar yumuşak ve esnek giysiler giydirdim ki, ona dokunmak için televizyon ekranından uzanmak istersin.”

Patricia, “Bazen metalik bir tanrıçaydı, parlak, parlak ve yansıtıcı bir arzu nesnesiydi.”

Kostüm tasarımcısı başlangıçta almak için mücadele ettiğinden, her moda kararı kolay değildi. Kristin DavisCharlotte York’u rahatlık bölgesinin dışında oynayan.

Patricia, “Kristin Davis’in sorunu, A kesim eteklere olan sevgisiydi,” diye açıkladı. “Onunla onlar için savaştım. ‘Harika bir figürün var!’ Ona ‘Göstermeliyiz’ dedim.”

Kendi ifadesiyle, “Ona özel dikilmiş bir Prada giydirmek için Ralph Lauren süveter takımlarını neredeyse elinden almak zorunda kaldım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364265/lessigreatersex-and-the-citylessigreater-costume-designer-patricia-field-reveals-fashion-regret-from-the-show?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir