Şaşırtıcı Şekilde Şık Walmart, Mağaza Ekibimizin 30 Dolarla Satın Alacağını Buldu


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Düşünmesen de Walmart en moda, modaya uygun giyim ve aksesuarları satın alabileceğiniz yerdir, bu özet sizi aksi yönde ikna etmek için burada.

Walmart’ın moda bölümündeki son kaydırmamızda, onsuz nasıl yaşadığımızı bilmediğimiz en şaşırtıcı derecede şık parçalardan bazılarını bulduk. Bu buluntuları o kadar çok seviyoruz ki, kendimiz için satın alıyoruz. İtibaren zincir detaylı platform makosen ayakkabılar en tatlısına omuz çantası gerçekte olduğundan çok daha pahalı görünüyor, görünüşe de katılabilmeniz için Walmart’ın en iyi bulduklarını derledik!

Daha fazla uzatmadan, alışveriş takıntılı editörlerimiz tarafından onaylanan ve önerilen, en kısa zamanda alışveriş yapmanız gereken en moda Walmart kıyafetleri ve aksesuarları burada.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364469/every-surprisingly-stylish-find-from-walmart-our-shopping-editors-would-buy-with-dollar30?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir