Şarkıcının Vücut Sanatı Rehberi – Hollywood Life


Şarkıcının Vücut Sanatı Rehberi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Hahn Lionel/ABACA/Shutterstock

Adam Levine rock yıldızının günümüz versiyonudur. için baş şarkıcı Maroon 5 TV sunucusunu açtı Ses dövmelerle dolu bir vücut ve kolunda hamile bir kadın olan bir süper model ile sadece rolü değil, aynı zamanda görünüşü de var, Behati Prinsloo. Son zamanlarda Adam, bazılarının çağdaş bir müzik ikonu olmanın ön şartı olduğunu söylediği bir dizi kadına cinsel içerikli mesaj göndermekle suçlandı. Adam, kamuoyu önünde yaptığı bir özürde “kötü yargı” kullandığını kabul etti ve bir ilişkisi olmadığını iddia etti. Yine de hayatımın üzücü bir döneminde sınırı aştım” dedi.

Şarkıcının Vücut Sanatı Rehberi – Hollywood Life
Adam Levine’in etkileyici bir dövme koleksiyonu var. (Hahn Lionel/ABACA/Shutterstock)

Adam hasar kontrolü yaparken, yukarıda bahsedilen vücut sanatına daha yakından bakalım. Belki de mürekkebinin arkasındaki anlamları inceleyerek mevcut drama hakkında bir fikir bulabiliriz. Bunu yaparken, Adam’ın yakın zamanda hayranlarını sahte bir yüz dövmesiyle trollediğini akılda tutmak önemlidir, bu yüzden buna tekrar kanmak istemiyoruz! Kaçırdıysanız, Aralık 2021’de “Moves Like Jagger” hit yapımcısı şakağında siyah bir gülle bir etkinliğe geldiğinde tüm yanlış anlamaları düzeltti! O sırada Instagram Hikayesine “Bu mesaj annem için” yazdı. “Yüzümde dövme yok. Beni tanıyanlar çok boş olduğumu bilirler. Yüzüme dövme yaptıramayacak kadar kibirliyim.”

Aşağıda derin bir dalış yapalım!

Güvercin

43 yaşındaki gönül yarası, ilk olarak vücut sanatı almaya karar verdiğinde sadece 21 yaşındaydı. Görüntü, sağ üst pazı üzerindeki bir güvercin. “Bu benim ilk dövmemdi” dedi İnsanlar 2013’te. “21 yaşındaydım. 11 Eylül’den beş gün sonraydı. Vücudumdaki bu huzurlu şeyle bir şeyler söylemem gerektiğini hissettim.”

Okyanus dalgaları

Adam vücudunun alt kısmına ulaştığında, tüm tuvali kullanmaya hazırdı! Kendi paylaştığı videoda Instagram Mart 2021’de Adam, sol bacağının tamamına Japon tarzı dalgalar mürekkeplemek için üç gün boyunca 13 saat oturdu. Beş ay sonra, cüretkar sanatçı, diğer bacağın eşleşmesi için boyanması için geri döndü!

“Kaliforniya”

Los Angeles’ta doğup büyüyen Adam’ın karnında “California” kelimesi şeklinde en belirgin dövmelerinden biri var. Kelime göbeğine kadar uzandı. Adam’ın Güney Kaliforniya aşkının amacını eve götürmek için sağ üst pazısında “Los Angeles” kelimesi de var. “Basit bir memleket aşkı vakası” dedi İnsanlar. “LA’de doğup büyüyen pek çok insan bu gurur rozetini takmalı.”

Deniz Kızı/Siren

Belki de sırtına kazınmış devasa tasarımdaki bacak dalga dövmelerinden daha belirgindi. Adam’ın Instagram hesabına göre İleti Bir gemi yaklaşırken kollarında bir kafatası tutan bir deniz kızı/sirenin görüntüsünü içeren bu, onunla ve onun arasında devam eden altı aylık bir çalışmaydı. Bryan Randolph Örümcek Murphy’nin Kaliforniya’daki Dövmesi. Adam, Bryan’a “bununla kesinlikle aklımı başımdan alıyor!” için teşekkür etti.

Kaplan

Geri tepmelerde Adam, o bölgeye başka bir mürekkep eklemeden çok önce sağ pazı ve ön kolunda bir kaplan dövmesi sallarken görülebilir. Çıkışa, “Bu, Tibet çizimlerinin bu harika kitabına olan sevgimden ilham aldı” dedi.

Köpek balığı

“Köpekbalıklarına karşı her zaman garip bir hayranlığım olmuştur. Aslında onların dünyadaki en büyüleyici yaratıklar olduklarını düşünüyorum” diye detaylandırdı. İnsanlar 2013’te. “Sanırım dövmenin bununla bir ilgisi vardı.” Köpekbalığı sağ göğüs kafesinde yer alır.

“Gerçek aşk”

2017’de Adam, karısının arkasını yakaladığı bir fotoğrafını paylaşmak için Instagram’a gitti. Parmaklarında “gerçek aşkı” yazan harfler vardı. 2013’te eller ve bacakların yasak olduğunu söylemesi oldukça şaşırtıcıydı. “Bel altı yapmıyorum. Elleri yapamazsın, o da kutsaldır, sen bununla iş yaparsın, ellerim bağlı. Ben sadece eller yapamam” dedi İnsanlar o zaman.

Örümcek Ağı’ndaki Kelebek

Gösteri sırasında tüm gözler genellikle Adam’ın yüzündedir, bu nedenle en dikkat çekici dövmelerden biri, boynunun önündeki örümcek ağının içindeki büyük kelebektir. Facebook ve Instagram Ekim 2021’de geçici bir kesinti yaşadıktan sonra Adam, zamanı biraz daha vücut mürekkebi almak için kullandığını ve dövme sanatçısını etiketlediğini açıkladı. Nathan Kostechko onun yazısında. Adam, “Bilge adam bir keresinde… ‘Instagram çöktüğünde…boğazına dövme yap…’ demişti, adı @nathan_kostechko idi” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/adam-levine-tattoos-4849503/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir