Şarkıcının Flört Tarihine Bir Bakış – Hollywood Life


Liam Payne Maya Henry


Galeriyi görüntüle

Liam Payne One Direction ile erkek grubu günlerinde dünyanın zirvesinde görünüyordu. Arkadaşlarıyla birlikte gruba dahil edildiğinde henüz 16 yaşındaydı. X faktörü yarışmacılar Harry Stilleri, Niall Horan, Louis Tomlinsonve Zayn Malik ve hit üstüne hit üreten küresel bir süperstar oldu. Ancak, grubun belirsiz bir aradan sonraki hayatı o kadar pürüzsüz değil gibi görünüyor; özellikle aşk hayatı.

İngiliz şarkıcı, One Direction’dan ayrıldığından beri eski kız arkadaşı ve İngiliz sanatçı arkadaşı olan bir çocuğu karşıladı Cheryl Cole. Sonra Teksaslı modelle çıktı ve nişanlandı. Maya Henryama ilişkileri kendi sorunlarıyla doluydu. Maya’dan sessiz ama kafa karıştırıcı ayrılığın ardından Instagram modeli ve influencer ile bir araya geldi. Aliana Mevla. Liam’ın yukarıda bahsedilen ilişkileri ve aradaki tüm ilişkiler hakkında ayrıntıları öğrenmek için okumaya devam edin.

Danielle Peazer

Liam Payne ve Danielle PeazerLiam Payne ve Danielle Peazer
Liam Payne ve Danielle Peazer
2012’de Londra’nın Heathrow havaalanında el ele yürüyün (Fotoğraf: David Fisher/Shutterstock)

Liam dansçıyla çıkmaya başladı Danielle Peazer seçmelerde onunla tanıştıktan sonra X faktörü 2010 yılında. Ne yazık ki, birlikte iki yıl sonra çift ayrıldı. İçeriden bir kişi, “Son birkaç gün içinde ayrıldılar çünkü Liam’ın daha fazla zaman geçirmesiyle ilişkiyi sürdürmek giderek daha zor hale geldi” dedi. Günlük Ayna 2012’de. “Son aylarda Danielle’i pek göremedi ve grup gelecek yıl dünya turuna çıkacak, bu yüzden daha da zorlaşacaktı.”

Sophia smith

Liam Payne ve Sophia Smith
Liam Payne ve kız arkadaşı Sophia Smith, Londra’daki 2015 Great Gatsby Charity Ball’da poz veriyor (David Fisher/Shutterstock)

Ertesi yıl, Liam çocukluk arkadaşı Sophia Smith ile çıkmaya başladı. Romantizmleri, Sophia’nın “Get Low” şarkıcısını böyle ciddi bir ilişkiye hazır olmadığı için terk ettiği 2015 yılına kadar sürdü. İçeriden biri, “Sophia, ilişkilerinin ya evlenmeye ve yerleşmeye karar verdikleri ya da devam edip başka bir şey yaptıkları ve dünyayı daha fazla deneyimledikleri bir noktada olduğunu hissetti” dedi. HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK Ekim 2015’te. “Hâlâ çok genç olduğu için ikincisini seçti. Sophia her zaman bağımsız bir kadın olmuştur ve başarması gereken çok şey olduğuna inanmaktadır. Liam’la dostça kalmak istiyor ama bunun artık daha zor olacağını biliyor.”

Cheryl Cole

Cheryl ve Liam Payne
Cheryl ve Liam Payne gülümsüyor
2018’de Londra’da düzenlenen 38. Brit Ödülleri (Fotoğraf: David Fisher/Shutterstock)

2016’da Liam ile İngiliz şarkıcı ve x faktörü Yargıç Cheryl Cole bir araya geldi. Hayranlar aralarındaki 10 yıllık fark nedeniyle bu ilişki konusunda şok olurken, Cheryl’in Liam’ın yetenek avcılığı yarışması seçmelerinden sonra ne kadar sersemlediğini bilselerdi daha az sürpriz olabilirdi. Cheryl, 2008’deki ilk seçmeleri sırasında parlak gözlü Liam’a “Senden hoşlanıyorum” dedi. İnsanlar. “Bence çok tatlısın. Bence karizma sahibisin. Biliyor musun, gerçekten arsızca göz kırptın,” diye fışkırdı. İki yıl sonra, onun “gerçekten güçlü” sesini övdü.

Ayrıca, Liam’ın eski sevgilisi Sophia, romantizm konusunda hiç şaşırmadığını itiraf etti. “Aynı sektörde oldukları için çıktığında şok olmadım” dedi. PostaÇevrimiçi Temmuz 2016’da. “Ondan beş yaş büyüğüm, bu yüzden belki yaş farkları konusunda bir şeyi olduğunu biliyorum. Yani ona bak, onunla çıkarım!” Onu mutlu görmekten de mutlu olduğunu söyledi.

Çift 2015’in sonlarında çıkmaya başladı ve Mayıs 2016’da Cheryl’in Global Gift hayırsever ödülünü aldığı Eva Longoria’nın Global Gift Gala’sında kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktı. Kısa bir süre sonra, iki muhabbet kuşu hamile kaldı ve Cheryl, o yılın Kasım ayında büyüyen bir bebek yumru ile Londra’ya adım attı. İnsanlar. Ve 2017 yılının Mart ayında oğullarını karşıladılar, Dayanmak. Cheryl, Instagram’da yaptığı açıklamada, “22 Mart Çarşamba günü Liam ve ben, inanılmaz güzel, sağlıklı, 7 lb 9 ağırlığında ve bir rüya gibi görünen bir erkek çocuğunun ebeveyni olduk” dedi. CBS Haberleri. “Hala bir adı olmamasına rağmen şimdiden kalpleri çalıyor. Hepimiz delicesine aşığız ve küçük gelişimizle ezici bir şekilde mutluyuz. Dünyadaki tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun. Benim için sonsuza kadar farklı bir anlamı olan bir gün.”

Liam, yeni doğan bebeğini kucaklarken kendi gönderisini paylaştı ve şöyle yazdı: “Yeni bebeğimize dünyaya hoş geldin demekten inanılmaz mutluyum, hayatımın geri kalanında asla unutmayacağım bir an ve en sevdiğim anım öyle. uzak.” Devam etti, “İnanılmaz annesine ve tüm bu süreci nasıl atlattığına tamamen hayran kaldım, o gerçekten hayallerimi gerçekleştirdi. Henüz adını vermedik ama o şimdiden benimki de dahil olmak üzere kalpleri fethetmeye başladı. Kendimi çok kutsanmış hissediyorum.”

Ne yazık ki, mutlu zamanlar yıprandı ve Cheryl ve Liam kendi yollarına gittiler. Cheryl ve ben, ayrı yollarımıza gittiğimizi duyurmaktan dolayı üzgünüz. Bu bizim için zor bir karar oldu. Bir aile olarak hala birbirimize çok fazla sevgimiz var. Ayı bizim dünyamız ve biz bu yolda birlikte ilerlerken sizden onun mahremiyetine saygı duymanızı rica ediyoruz” dedi. tweetlendi Temmuz 2018’de. Kasım 2018’deki bir röportajda Cheryl, Liam’ın yeni hayatının onun için çok büyük bir değişiklik olabileceğini ima etti. “Böyle [Liam] Yerleşmek ve bir aile sahibi olmak ve solo şeyi yapmamak istiyordu. Sonra onu buna teşvik ettik” dedi. Pazar Zamanları (aracılığıyla Ayna). “Ve sonra işe yaramadı.”

“Polaroid” şarkıcısı 2021’de onunla birlikte ebeveynlik yapmaktan fışkırdığı için Liam ile eski kız arkadaşı arasında düşmanlık yok gibi görünüyor. “Cheryl kelimenin tam anlamıyla birlikte ebeveynlik yapılabilecek en iyi kişi. Hiçbir stres dahil değildir. Çok, çok rahat ve FaceTime’da çok zaman harcıyoruz” dedi. çekicilik.

Maya Henry

Liam Payne ve Maya Henry
Liam Payne ve Maya Henry poz veriyor
2021’de Londra’da İngiliz Vogue x Otoportre etkinliği (Fotoğraf: David Fisher/Shutterstock)

Ne yazık ki, Liam ve Maya Henry için aynı şey söylenemez. İkili, Liam’ın Cheryl’den ayrılmasının ardından 2019’da çıkmaya başladı. Ağustos 2020’de Liam, Maya’nın evlenme teklifini istedi. Ne yazık ki, ikisi işi bıraktı ve 2021 Haziran’ına kadar nişanlarını sonlandırdı.

O ayki bir röportajda Liam, kişisel sorunlarının en azından kısmen bölünmeden sorumlu olduğunu ima etti. “İlişkilerde pek iyi değilim,” diye itiraf etti Liam. Steven Bartlettev sahibi Bir CEO’nun Günlüğü YouTube şovu. “Bu noktada ilişkilerle ilgili kalıbımın ne olduğunu biliyorum. Onlarda pek iyi değilim. Kendimi başkasının yerine koymadan önce kendim üzerinde çalışmalıyım. Sadece kendimin çok iyi bir versiyonunu vermiyordum ve beni takdir etmedim ya da sevmedim. Bundan daha iyi hissediyorum. Yaptığım şeyi yaptığım için iyi hissetmiyordum, ama olması gerekiyordu. İkimiz için de en iyisi buydu.”

Ancak, iki ay sonra birbirlerine dönüş yollarını buldular. Çift, bölünme söylentilerinin dolaştığı Nisan 2022’ye kadar güçleniyor gibi görünüyordu. Resmi ayrılıkları, Instagram modeli Aliana Mawla’nın 23 Mayıs’ta Instagram hikayesinde Liam’ın kendisine sarıldığı ve elini tuttuğu fotoğraflarını yayınlamasıyla doğrulandı. durum biraz kafa karıştırıcıydı çünkü ne Liam ne de Maya halka açık Ayrıldıklarını doğruladı ve o zamandan beri silinen bir yorumda Maya, hayranlarına gösteriyi durdurmaları için yalvardı o resimleri o adam başka bir kadınla. “Bütün hayranları çok seviyorum ama lütfen bana nişanlımın başka bir kadına sarılı bu resimlerini göndermeyi bırakın. Bu ben değilim ve bunu görmeden olduğunu bilmek yeterince zor. Yeter artık,” diye yazdı Aliana’nın hikaye gönderilerinin hayran hesabı resimlerinin altına. Liam’ın temsilci o zamandan beri Maya ve Liam’ın artık olmadığını doğruladı birlikte.

Aliana Mevla

Aliana ve Liam’ın ne zaman çıkmaya başladıkları tam olarak belli değil, ancak o ve Maya Nisan ayında ayrıldıysa, oldukça hızlı hareket etmiş görünüyor. Aliana ve Liam, bir çocuk babası ve bir çocuk babası arasında bir işbirliği görevi gören “Familiar”ın müzik videosunu çekerken tanıştılar. J. Balvin. Yeni çift, 24 Mayıs’ta birlikte ilk kez kamuoyu önüne çıktı. Londra Heathrow Havalimanı’nda kol kola yürürken fotoğraflandılar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/liam-payne-girlfriend-4747559/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir