Şarkıcının 4 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Tina Turner


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Rock ve pop müziğin en büyük isimlerinden Tina Turner, 24 Mayıs 2023 tarihinde aramızdan ayrıldı.
  • Eski sevgilileri Raymond Hill ve Ike Turner ile birlikteydi ve Ike’nin önceki ilişkilerinden iki oğlunu evlat edindi.
  • En küçük oğlu Ronnie 8 Aralık 2022’de öldü. Daha sonra kolon kanseri nedeniyle öldüğü ortaya çıktı.

Çok yaşa Tina Turner. “What’s Love Got To Do With It”, “Private Dancer”, “Simply The Best”, “We Don’t Need Another Hero” gibi şarkılarda sesi yükselen kadın ve birçok kişinin söyleyeceği şey, onun kesin versiyonu. “Proud Mary” – 24 Mayıs 2023’te vefat etti. Resmi sosyal medya kanalları, “Tina Turner’ın vefatını büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz.” Müziği ve sınırsız yaşam tutkusuyla dünya çapında milyonlarca hayranını büyüledi ve yarının yıldızlarına ilham verdi. Bugün bize en büyük eserini bırakan sevgili bir arkadaşımıza veda ediyoruz: müziğini. Tüm içten şefkatimiz ailesine gidiyor. Tina, seni çok özleyeceğiz.”

Son teslim tarihi 83 yaşındaki Tina’nın İsviçre’nin Zürih yakınlarındaki Küsnacht’taki evinde uzun bir hastalıktan sonra vefat ettiğini kaydetti. Aile ve yakın arkadaşları için özel bir cenaze töreni bekleniyor.

Ne yazık ki Tina’nın ölümü, en küçük oğlunu kaybettikten altı ay sonra gelir. Ronnie Turner. 62 yaşındaki Ronnie, kolon kanserine bağlı komplikasyonlar nedeniyle Aralık ayında vefat etti. Tina, ölümünden sonra bebeğinin “dünyayı çok erken terk ettiğini” belirtti. Üzüntü içinde gözlerimi kapatıyorum ve seni düşünüyorum sevgili oğlum.”

Tina’nın müzikal bir güç olarak etkisi sonsuza dek hissedilecek. Kariyeri 60 yıldan fazla sürdü, önce kocasının yanında çalıştı. ike turner 1950’lerin sonlarında, ardından 1980’lerde ikonik bir solo sanatçı olarak. Profesyonel kariyeri, ölümünden sonra onlarca yıl incelenecek ve hayret edilecek.

O kişisel hayat da iyisiyle kötüsüyle manşetlere taşındı. İlk çocuğunu 18 yaşında doğurdu. Ike Turner’la ikinci çocuğu oldu, aile içi taciz hikayeleriyle dolu bir ilişki. Tina, 1980’lerde Alman müzik yöneticisi Ermin Bach ile aşkı bulacaktı. Birlikte yaklaşık otuz yıl sonra 2013’te evleneceklerdi. Birlikte çocukları olmasa da Tina’nın kalbi ve evi hep toktu. Burada çocukları hakkında bilgi edinin.

Şarkıcının 4 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Tina Turner’ın iki oğlu oldu ve kariyerinin başlarında eski kocası Ike’nin iki oğlunu evlat edindi. (Sahne)

Craig Raymond Turner

Tina’nın ilk oğlu oldu. Craig Raymond1958’de henüz on sekiz yaşındayken. Craig’in babası Raymond Tepesi, Ike’nin grubu Kings of Rhythm’de saksafon çalan. Craig, hayatı boyunca çoğunlukla spot ışıklarından kaçındı ve bir emlak profesyoneli olarak çalıştı. Ne yazık ki Craig, Temmuz 2018’de California’daki Studio City’deki evinde 59 yaşında intihar ederek öldü.

Tina, Haziran 2019’da yaptığı bir röportajda oğlunun ölümü hakkında konuştu. CBS Bu Sabah. Oğlunun huzur içinde olduğunu hissettiğini ifade etti. O sırada “Bence Craig yalnızdı, bence onu her şeyden çok bu etkiledi” dedi. Etrafımda onun gülümsediği fotoğraflar var ve sanırım iyi bir yerde olduğunu hissediyorum. Gerçekten yaptım.” Şarkıcı, 19 Temmuz 2018’de rahmetli oğlunun küllerini serpmek için bir tören düzenledi. cıvıldamak. “Bir anne olarak en üzücü anım” diye yazdı. “Ailem ve arkadaşlarımla birlikte Kaliforniya kıyılarında küllerini savurmak için bir araya geldiğimde oğlum Craig Raymond Turner’a son veda ettim. Bu kadar trajik bir şekilde öldüğünde elli dokuz yaşındaydı ama o her zaman benim bebeğim olacak.”

Ronnie Renelle Turner

Şarkıcının 4 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Ronnie, 2007’de babasının cenazesinde görülüyor. (SplashNews)

Tina, Ekim 1960’ta küçük oğlu Ronald “Ronnie” Renelle’i doğurdu. Ronnie, annesi ve babası gibi müzisyendi. 1993 yapımı filmde annesinin yanında oynadı. Aşk Bununla ne yapmalıydı The Revue üyesi olarak, göre imdb. Ronnie ayrıca ailesiyle birlikte sahne aldı. Ronnie’nin üvey kardeşi Ike, Jr. şarkıcıyla evli olduğunu açıkladı Afida Turner ile bir röportajda Günlük posta 2018’de. Üvey kardeşi, Ronnie ile “periyodik olarak” konuştuğunu söyledi.

Ronnie’nin 8 Aralık 2022’de öldüğü bildirildi. Karısı, onun vefatının yasını tutan bir açıklama paylaştı. instagram. “Tanrım, Ronnie Turner, gerçek bir melek, kocaman bir ruh, son derece ruhani, kocam, en iyi arkadaşım, bebeğim” diye yazdı.

Şarkıcının 4 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Tina’nın oğullarından üçü eski kocası Ike Turner’la birlikteydi. (sahne)

Ike Turner Jr.

Ike Turner’ın altı çocuğu vardı, ancak Tina sadece iki oğlunu evlat edindi. Evlat edindiği iki oğlu, onun uzun süreli ilişkisindendi. Lorraine Taylor. En büyük oğlu, Ike Turner Jr. 65 yaşında, 1958’de doğdu. Ike, Jr. babasının izinden gitti ve annesinin izinden gitti ve müzik endüstrisinde kariyer yapmaya başladı. o kazandı 2006 yılında Grammy babasının albümünün prodüktörlüğünü yaptığı için Blues ile Yükseliyor Geleneksel Blues Albümü kategorisinde. Ike, Jr. ayrıca babasının eski grup arkadaşlarından biriyle yeniden bir araya geldi Randi Aşk 2017’de onunla turneye çıktı. oklahoma kartalı. Randi, “Ikette” olarak Ike Turner Revue’nun bir üyesiydi. Randi, 2018’de Ike, Jr. ile Sweet Randi Love & Love Thang Band adıyla “Freaky” adlı bir single çıkardı.

Ike, 2018’de yaptığı bir röportajda annesinden yaklaşık yirmi yıldır ayrı kaldığını iddia etti. Günlük posta. “Tina beni iki yaşımdan itibaren büyüttü. Tanıdığım tek anne o” dedi. “Annemle Tanrı bilir ne zamandan beri konuşmadım – muhtemelen 2000’li yıllardan beri. Kardeşlerimden hiçbirinin onunla uzun süredir konuştuğunu sanmıyorum.”

Michael Turner

Ike’nin Lorraine ile olan ilişkisinden olan küçük oğlu, Michael, 1959’da doğdu. Tina’nın dört çocuğundan Michael hakkında en az bilineni. Michael gündemden uzak dursa da, kardeşleri Ike ve Ronnie ile birlikte 2021 HBOMax belgeselinin çoğunlukla dışında bırakıldıkları için “harap oldukları” ortaya çıktı. Tinakonuşan bir kaynağa göre Fox Haber.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/tina-turner-kids-4603376/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir