Şarkıcının 4 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Şarkıcının 4 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
İmaj Kredisi: Kristina Bumphrey/Starpix/Shutterstock

  • Tony Bennett (aka Anthony Dominick Benedetto), Alzheimer hastalığıyla uzun bir savaşın ardından 21 Temmuz’da 96 yaşında vefat etti.
  • New Yorklu, 20 Grammy Ödülü ve iki Primetime Emmy Ödülü kazandı.
  • Üç kez evlendi ve dört çocuğu var

Efsanevi şarkıcı Tony BennettEn çok “Kalbimi San Francisco’da Bıraktım” şarkısını söylemesiyle tanınan 21 Temmuz Cuma günü, Alzheimer hastalığıyla savaştıktan sonra New York City’deki evinde ne yazık ki vefat etti. Grammy ödüllü sanatçı, doğum gününe sadece iki hafta kala 96 yaşındaydı.

Şarkıcının 4 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
2016’da Danny Bennett, Joanna Bennett, Tony Bennett, Daegal “Dae” Bennett ve Antonia Bennett. (Kristina Bumphrey/Starpix/Shutterstock)

2021’de Tony ve eşi, Susan Karga, bunama ile mücadele ettiğini paylaştı. Susan, “Onun hakkında özlediğim çok şey var,” dedi. AARP “Çünkü o artık eski Tony değil. Ama şarkı söylediğinde eski Tony oluyor.” Şaşırtıcı bir şekilde, Tony’ye 2016’da teşhis konmuştu, ancak sahnede performans göstermeye devam ederek azalan sağlığını halktan bir sır olarak tutmayı başardı.

Tony, 1951’de ilk single’ı “Because of You”yu yayınlayarak şov dünyasına adım attı ve ardından 1962’de en sevdiği parçalarından biri olan “I Left My Heart in San Francisco”yu çıkardı. Efsanevi kariyeri boyunca, Tony 2001’deki prestijli Yaşam Boyu Başarı Ödülü de dahil olmak üzere etkileyici 20 Grammy ödülü kazandı. Üstelik 1994’te “Kalbimi San Francisco’da Bıraktım” haklı olarak onurlandırıldı ve Grammy Onur Listesi’nde yerini aldı.

Ancak kitleleri eğlendirmeyi henüz bitirmemişti. 2014 yılında, 88 yaşında olan Tony, Billboard 200 tablosunda 1 numaralı albümle yaşayan en yaşlı sanatçı olarak kendi rekorunu kırdı. için Yanak yanağa, düet projesi ile Lady Gaga. Dinamik ikili ikinci ortak albümlerini yayınladı Satılık Aşk 2021’de.

Tüm inanılmaz övgülerinin yanı sıra Tony, bir aile babası olmaktan son derece gurur duyuyordu. Dört çocuk babası bir röportajda konuyu açtı. Forbes Başarılarından “Şahsen beni gururlandıran dört çocuğum ve yedi torunum” dedi. Merhum şarkıcının dört harika çocuğuyla tanışalım — Danny, Dae, Joanna Ve Antonia – altında.

D’Andrea ‘Danny’ Bennett

Şarkıcının 4 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Danny Bennett ve Tony Bennett, 2015. (Joe Schildhorn/BFA/Shutterstock)

D’Andrea “Danny” Bennett 3 Şubat 1954’te Tony ve ilk eşinin çocuğu olarak dünyaya geldi. Patricia Kayın. 1979’da neredeyse ölümcül bir aşırı dozda uyuşturucudan sonra Tony, sonunda menajeri olarak imza atan Danny’den yardım istedi. Tony, Danny’nin rehberliğinde uyuşturucu bağımlılığıyla başarılı bir şekilde savaştı, mali durumunu düzeltti ve New York’a dönerek ve yılda 200’den fazla şovda performans sergileyerek geri dönüş yaptı. New York Times.

Danny ayrıca Tony’yi “MTV Unplugged: Tony Bennett”i kaydetmeye ikna etmede çok önemli bir rol oynadı ve babasının 2011 albümü “Duets II”nin tanıtımında aktif olarak yer aldı. ile 1999 yılında yapılan bir röportajda New York TimesTony, “Danny’de sadece para için değil, gerçekten benim çıkarlarımı gözeten birine sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu anlıyorum.”

Sonunda Danny, iş zekasını bir eğlence yönetimi şirketi olan RPM Productions’ı yaratmak için kullandı. RPM Productions sadece Tony’yi temsil etmekle kalmadı, aynı zamanda diğer ünlü sanatçılarla da işbirliği yaptı. Ozzy Osbourne Ve İnci Reçeli.

Görünüşe göre sosyal medya hesabı olmayan Danny, iki kız çocuğu babası olmakla da gurur duyuyor. Kelsey Ve Rémy Bennetther ikisi de New York City sanatçısı, başına W dergi. Eylül 2017’de Danny, kız arkadaşıyla bir oğlunu karşıladı. Hadley İspanyolbuna göre İnsanlar.

Daegal “Dae” Bennett

Şarkıcının 4 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
2018’de Danny, Tony ve Dae Bennett. (Justin Lane/EPA-EFE/Shutterstock)

Tony ve Patricia karşıladı Daegal “Dae” Bennett Ağabeyi gibi Dae de müzik işine girmeye hazırdı ve sonunda 20’li yaşlarının sonlarında kendi stüdyosunu kurdu. İnternet sitesi. Naughty by Nature ve Salt-N-Pepa gibi eylemlerde bulunduktan sonra Dae, babası ve erkek kardeşiyle birlikte Tony’nin iki oyunu üzerinde çalışmaya başladı. düetler albümler.

“2005 yılında ağabeyim beni arayıp babamla bir düet albümü yapmayı düşündüklerini söylediğinde, buna sıcak bakmadım çünkü bu tür kayıtlar kulağa çok yapmacık ve yapay gelebilir. Biraz düşündüm ve onu geri aradım ve canlı yayınlamayı bir özellik haline getirmemizi önerdim” dedi. Ses Sesi 2012’de.

Tüm sıkı çalışması, Dae’ye en iyi geleneksel pop vokal albümü ve Tony ve Lady Gaga’nın albümü için en iyi tasarlanmış kayıt dahil olmak üzere 10 Grammy kazandırdı. Satılık Aşk. Tony’nin üzerinde Instagram, gururlu baba bir keresinde şöyle yazmıştı: “Oğlum Dae’nin” Tony Bennett 90″ #Grammys için Grammy kazanmasından çok heyecanlandım.

2000 yılında, the New York Times Dae adında bir kadınla evli olduğunu bildirdi. Anitaadında iki oğlu olduğu Austin Ve Jared.

Joanna Bennett

Şarkıcının 4 Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Joanna ve Tony Bennett, 2010. (Carolyn Contino/BEI/Shutterstock)

Tony’nin ikinci eşi Sandra Grant1971’de evlendi. Eski muhabbet kuşları 1979’da ayrıldı, ancak boşanmaları 2007’ye kadar kesinleşmedi. Romantizm sırasında kızı Joanna’yı 1969’da karşıladılar. Adını müzisyenin 1964 hiti “Joanna Loved Me”den aldı.

Hayatını gizli tutmasına ve şu anda bir sosyal medya hesabına sahip görünmemesine rağmen, İnsanlar 1998’de oyuncu olduğunu bildirdi. ile 2019 röportajında Twin Cities Sanat Okuyucusukız kardeşi Antonia, kendisinin ve Joanna’nın yetişkin olduklarında doğu kıyısına taşındıklarını açıkladı.

Antonia Bennett

Tony’nin çocuklarının en küçüğü, Antonia Bennett, 7 Nisan 1974’te şarkıcı ve Sandra’da doğdu. Anında müzikle bağlantı kurdu ve gençken vokal becerilerini geliştirmeye başladı. Antonia, “Hayatım boyunca şarkı söyledim” dedi. İsrail zamanları 2015 yılında. “Ailem beni her zaman tüm sanatların yanı sıra müzikle de tanıştırdı. Çok genç yaşta müzisyenler, sanatçılar, yazarlar, oyuncular ve yönetmenlerle çevriliydim.”

Antonia evli Ronen Helman 2013’te Tony’nin onu koridorda yürüdüğü Beverly Hills Hotel’de. “Güzel kızım Antonia’yı tebrik ederim,” dedi. tweet attı o zaman. “Ne muhteşem bir düğün.” Antonia’nın haberine göre Antonia ve Ronen, Mayıs 2016’da Maya adında bir kızı dünyaya getirdi. instagram.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/tony-bennett-kids-5138560/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir