Şarkıcı Jimmie Allen, Görüşmediği Karısı Alexis’ten İlişki İçin Özür Diledi


jimmie allen sadakatsizliğine sahip çıkıyor.

Country müzik yıldızı, görüşmediği karısına bir özür kaleme aldı Alexis “Lexi” Allen-kim şu anda hamile çiftin üçüncü çocuğuyla birlikte – onların arasında ayrılmailişkileri sırasında aldattığını itiraf ediyor.

“İlişkimle onu küçük düşürdüğüm için karım Alexis’ten alenen özür dilemek istiyorum.” Instagram’da yazdı 18 Mayıs. “Seçimlerimin onu utandırdığı için utanıyorum. Bu onun hiç hak etmediği bir şeydi.”

37 yaşındaki, kızları da dahil olmak üzere çocuklarından da özür diledi. Naomi3 ve Zara19 ay, Alexis ile – “kötü bir erkek ve baba örneği olduğu” için.

Aynı zamanda 8 yaşındaki oğlunun babası olan Jimmie, “Çocuklarımın gurur duyabileceği daha iyi bir insan olmak için çalışıyorum” diye devam etti. aydn önceki bir ilişkiden. “Amacım benden önceki nesilden daha iyi olmak.”

“Bu iş senden çok şey alıyor. Seni sakat bırakabilecek ve yaptığın her şeyi mahvedebilecek ayartmalarla dolu. Onlara dayanacak kadar güçlü olamadığım için utanıyorum. Artık kurban olmayacağım.” zayıflıklarımdan.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374856/country-singer-jimmie-allen-apologizes-to-estranged-wife-alexis-for-affair?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir