Şarkıcı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life


Şarkıcı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Chris Pizzello/AP/Shutterstock

  • Jozzy, Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır.
  • Lil Nas X’in “Old Town Road” ve Beyonce’nin “Virgo’s Groove” şarkılarının ortak yazarıdır.
  • 2023’te Diddy’nin yeni plak şirketi Love Records tarafından duyurulan ilk sanatçı oldu.

Eğer yakalayamazsan Jozzy adlı çalışmasıyla aday gösterildiği 2023 Grammy Ödülleri’nde Beyonce’nin Rönesans, o zaman belki onun büyüsüne “Alone” adlı şarkısının klibinde tanık oldunuz. Proje (aşağıda) dans eden bir kamera hücresiyle düştü Ve tarafından büyük bir onay Sean “Diddy” CombsJozzy, üretken yapımcının yeni plak şirketi Love Records’ta duyurulan ilk sanatçı olduğu için. Diddy kendi başına aldı instagram müzik videosunun dünya prömiyerini ve büyük haberi ortaya çıkarmak için.

Şarkıcı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life
Jozzy, ilk müzik videosunu Diddy’nin plak şirketiyle yaptı. (Chris Pizzello/AP/Shutterstock)

“Sana Bad Boy’u getiren insanlardan ve ömür boyu süren HITS’lerden!! @LOVERECORDS, dünyanın 1 numaralı yeni R&B şirketi burada!!” Diddy dramatik videonun yanında yazdı. “İlk sanatçı @JOZZY!!! Duyduğum en harika R&B seslerinden biri!! YALNIZCA resmi videoyu izleyin!! Şovun keyfini sür!! #RnBisALIVE”

Diddy’den böylesine cömert övgüler ve Beyonce’yi kişisel olarak tanıdığı gerçeğiyle, Jozzy kesinlikle izlenmesi gerekenlerden biri! Aşağıdaki sanatçı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Diddy, Jozzy’yi Billboard Ödülleri’nde tanıttı

Jozzy, Love Records sanatçısı olarak ilk çıkışını 2022 Billboard Müzik Ödülleri’nde yaptı. Albümünde görünen “Replay” single’ını seslendirdi. Kadınlar İçin Şarkılar, N***** İçin Bedava Oyun albüm.

Lil Nas X ile ‘Old Town Road’u yazdı.

Bir sanatçı, ‘Old Town Road’u yazdıktan sonra şapkasını astığı için suçlanamaz. Ancak Jozzy o kadar yüksek nota çıkmadı (yazarlardan biri olan Lil Nas Xşarkı tarihin en çok satan single’larından biri oldu) ve bunun yerine çabalamaya ve Beyonce için hit yapmaya devam etti, Mary J Blige Ve 21 Vahşi.

Jozzy, Grammy Ödülleri’nde Beyonce’nin Rönesans ekibinin bir parçasıydı.

Bahsedildiği gibi Jozzy, Beyonce ile delicesine dahice albümünde çalıştı. Rönesans. Queen Bey, rekordaki en büyük hitlerden biri olan “Virgo’s Groove” adlı şarkıda Jozzy’den yardım aldı. Albümün Grammy adaylığını ve ödül şovunu kutlamak için Jozzy, Instagram’da gecenin muhteşem bir fotoğrafını paylaştı.

Jozzy yeni albümüne “yeniden alevlenen bir rüya” adını verdi

Şarkıcı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life
Jozzy, Beyonce ve Lil Nas X ile çalıştı. (Chris Pizzello/AP/Shutterstock)

Jozzy’nin yeni albümünü hayranları kadar sabırsızlıkla beklediği açık! ona götürmek instagram, sanatçı kapak için harika bir fotoğraf paylaştı ve “Nihayet burada, Bu EP yeniden alevlenen her rüyanın başlangıcı. Beklediğiniz ve inandığınız için teşekkür ederiz. “Kadınlar İçin Şarkılar, N***** İçin Bedava Oyun” 24/24 Cuma 🌹 @loverecords.”

Diddy’nin ilham perilerinden ilham aldı.

Tüm müzisyenlerin örnek aldığı sanatçılar vardır ve Jozzy de farklı değil! “Bu projeyi yaparken, Diddy’nin birlikte çalıştığı tüm sanatçılardan ilham aldım. Toplamile 112ile carl thomas,” o söyledi isyan. “Projedeki en sevdiğim şarkılardan biri olan “Replay”, Carl Thomas’ı somutlaştırmaya çalışıyordu. “Yaz Yağmuru” ve hatta “Keşke Onunla Hiç Tanışmasaydım” gibi kadınlar için şarkılar yazmakta gerçekten iyi bir iş çıkardı. 112’ye bakarsanız, “Şeftali ve Krema” ve “Her Yerde”. Kadınların dilleri dışarıda, gözleri kapalı söyleyebilecekleri şarkılar yaptılar.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-jozzy-5036456/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir