Şarkıcı Anitta Yapımcı Murda Beatz ile Çıkıyor


anitta resmen o yeri doldurulamaz duyguyu buldu.

Kaçırdıysanız, 29 yaşındaki Brezilyalı pop yıldızı kısa süre önce yapımcıyla birlikteyken hayranlarını coşturdu. Murda Beatz28, Instagram yetkilisi oldu Brezilya Sevgililer Günü’nü kutlamak için (12 Haziran). Şimdi, bir kaynak da E’yi doğruluyor! İkilinin resmi olarak çıktıkları ve “birlikte çok zaman geçirdikleri” haberi.

İçerdekiler, tomurcuklanan aşklarına gelince, “çok uzun sürmemiş” olmasına rağmen, Murda doğumlu. Shane Lee Lindström— kısa süre önce ailesiyle tanışmak için memleketi Brezilya’ya “eve uçtu” ve ilişkilerinin her geçen dakika daha da güçlendiğini kanıtladı.

E! Haberler, yorum için temsilcilere ulaştı.

Çiftin Instagram resmi çıkışı, Anitta’nın doğumundan sadece birkaç hafta sonra geliyor. Larissa de Macedo Machadoile bir sohbet sırasında kişisel hayatı hakkında bilgi verdi. röportaj dergisi.

“Yakınımdaki insanlar için, bir şekilde beni incitmelerinden korkuyorum” dedi. J Balvin Mayıs ayı sonlarında yaptıkları oturma sırasında. “Korksam da insanları hayatıma almaya devam ediyorum. Her gün yeni insanlarla tanışıp onları rutinime dahil ediyorum ve hiç düşünmüyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334778/singer-anitta-is-dating-producer-murda-beatz?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir