Şarkıcı Alex Oxlade-Chamberlain ile Evleniyor – Hollywood Life


Şarkıcı Alex Oxlade-Chamberlain ile Evleniyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Tebrikler sırayla Perrie Edwards ve uzun zamandır erkek arkadaşı Alex Oxlade-Chamberlain! Little Mix şarkıcısı, çiftin nişanıyla ilgili mutlu haberi paylaşmak için 18 Haziran Cumartesi günü Instagram’a gitti! Görüldüğü gibi gün batımı teklifinin muhteşem bir setini yayınlamak buradaPerrie yazdı, “Dün gece hayatımın aşkı tek dizinin üzerine çöktü ve ben… EVET dedim!”

Perrie Edwards
Perrie Edwards (sağda) ve Alex Oxlade-Chamberlain nişanlandı! (Matt Baron/Shutterstock)

Fotoğraflar, arka planda muhteşem bir plaj ortamıyla soruyu sorarken Alex’in diz çöktüğü bir sahneyi içerdiğinden, İngiliz pop yıldızının herhangi bir hayranı için dikkat çekiciydi. Bir başka fotoğrafta, Ağustos ayında ilk çocuklarını kucaklayan çift, tutkulu bir öpücüğü paylaşırken kollarını birbirlerine sararken görülüyor. Ve son olarak, Perrie göstermek için elini gökyüzüne kaldırırken, güzel elmas nişan yüzüğünün yakından görünümü oldu.

Ağustos ayında Perrie, kendisinin ve futbolcu erkek arkadaşının ilk çocuklarını birlikte doğurduklarını açıkladı. Perrie, Instagram’da yeni doğan bebeğin iki güzel siyah beyaz enstantane fotoğrafını “21/08/21 dünyaya hoş geldin bebeğim” yazdı. O sırada Alex, takipçilerine kendisinin de gururlu bir baba olduğunu bildirmiş ve benzer anlık görüntüleri paylaşmıştı. Çift, geçen yılın Mayıs ayında Perrie’nin büyüyen bebek yumruğunu bir sosyal medya gönderisiyle hamileliklerini açıklamıştı. Perrie, “Ruh eşimle bu vahşi yolculukta olmaktan çok mutluyum” diye yazdı. ““Ben + O = Sen. Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz bebek Öküz!”

Perrie ve Alex ilk kez 2017’de, eski One Direction üyesinden herkesin önünde ayrıldıktan neredeyse iki yıl sonra bağlantı kurdular. Zayn Malik. Tekrar tekrar / tekrar kapalı çift, üç yıllık ilişkilerinde bir noktada nişanlandı bile. Hayranların bildiği gibi Zayn, Gigi Hadid ile olan romantizmini yeniden alevlendirerek ve ilk çocuklarını birlikte karşılayarak yoluna devam etti. KhaiEylül 2020’de.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/perrie-edwards-engaged-proposal-ring/

Yorum yapın

SMM Panel