Sarışın Görünümden Sonra Patrick Dempsey’in Yeni Buzzed Saç Dönüşümünü Görün


Bugün saç, yarın gitti.

Sloganı bu gibi görünüyor Patrick Dempsey bir başka büyük saç dönüşümü geçirdikten sonra. 11 Aralık’ta eşi, Jillian Dempseyortaya koydu ki Grey’in Anatomisi şap son zamanlarda yarış arabası sürücüsü rolünden kalan sarı saçları “ortadan kaldırmak” için kafasını karıştırmıştı. Piero Taruffi yeni ferrari biyografik.

“Değişim iyidir!” o bir resim yazısı yazdı siyah beyaz video saç kesme makinesiyle saçlarını düzelten aktör. “Saçlarını hiç taradın mı?”

Patrick’in saçını neredeyse kafa derisine kadar keserek nasıl “taze bir başlangıç ​​yapmak” istediğini açıklayan Jillian, “Roadie’m saça şekil verme konusunda biraz avantaj sağlamak için hazır bekliyordu.”

Yeni ‘do’, Patrick’in platin sarışın görünümünü 9 Eylül’de D23 Expo’da piyasaya sürmesinden üç ay sonra geliyor. O sırada Patrick, koyu renk saç modeliyle “tanındığını” kabul etti ve değişikliğin bazı hayranlar tarafından pek hoş karşılanmadığını kabul etti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358183/patrick-dempsey-s-new-buzzed-hair-transformation-is-something-out-of-your-mcdreams?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir