Sarışın Ana de Armas’ın Marilyn Monroe’ya Dönüştüğünü Görün


Onun Ana de Armas sanki onu daha önce hiç görmemişsin gibi.

16 Haziran’da Netflix ilkini yayınladı. tanıtım videosu yaklaşan filmi için Sarışınaktris olarak başrolde Marilyn Monroe. Doğal bir esmer olan Ana, Hollywood’un son dönem ikonunun kendine özgü platin sarısı saç stiline sahip.

Fragman ayrıca Ana’nın Marilyn’in en ikonik film sahnelerini yeniden canlandırdığını gösteriyor, örneğin beyaz askılı elbise giymek, metro havalandırmasından gelen hava eteği dizlerinin üzerinde dalgalanıyor. Bir diğerinde Ana, askısız pembe elbisesiyle son yıldız olarak sahnede “Diamonds Are a Girl’s Best Friend” şarkısını söylüyor. beyler sarışınları tercih eder.

Yeni film dayanmaktadır Joyce Carol Oates‘ tarihi kurgu roman ve ayrıca yıldızlar Adrien Brody, Bobby Cannavale ve Julianne Nicholson.

Sarışın Netflix’in özeti, ikon Marilyn Monroe’nun karmaşık yaşamını cesurca yeniden canlandırıyor,” diyor ve ekliyor: “Gerçek ile kurgu arasındaki çizgiyi bulanıklaştıran film, onun kamusal ve özel hayatı arasındaki gerilimi ustaca araştırıyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334796/see-blonde-ana-de-armas-transform-into-marilyn-monroe-for-netflix-s-blonde?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel