Sargılı Yüz Gör – Hollywood Life


İrlanda Baldwin, yıllarca çenesi hakkında ‘güvensiz’ hissettikten sonra, kuzeni Alaia Baldwin ile FaceTite adlı bir ofis prosedürü geçirdi ve sonrasında Instagram’da gösteriş yaptı.

İrlanda Baldwin’in Bu ayın başlarında FaceTite ameliyatı geçirdikten sonra başı bandajla kapatılmıştı. 9 Nisan’da, ebeveynleri olan 26 yaşındaki Kim Basinger ve Alec Baldwin, sosyal medyada FaceTite sonrası görünümünün bir fotoğrafını yayınladı. Çenesine ve boynuna, başının tamamını saran bir as bandaj tarafından bir arada tutulan dolgulu bandajlar vardı.

Ayrıca kuzeninin yanında aynı bandajlı bir fotoğrafını yayınladı. Alaia Baldwin, yüzü de bandajlıydı. İrlanda, fotoğrafa “Birlikte FaceTite yapan kuzenler birlikte kalır” yazdı. Resimde, her iki kız da güneş gözlüğü takarak ve kamera için soygun yaparak serin tuttu. FaceTite, tam bir yüz germe ameliyatından daha az invaziv olan bir liposuction türüdür. Sarkan ve kırışan cildi sıkılaştırmaya yöneliktir.

Prosedürü yaptırmadan birkaç gün önce İrlanda, halktan karşı karşıya olduğu yıllarca eleştiri ve utanç hakkında Instagram’da açıldı. Gördükten sonra hikayesini yayınlamak için ilham aldığını söyledi. Camila cabello kendi güvensizlikleri hakkında açın. İrlanda, “Çenem konusunda F*** kadar güvensizim” diye yazdı. “Her zaman öyleydi! Aslına bakarsanız, bunu yakında düzelteceğim. Bıçak altına yatmak değil, işe yarayıp yaramadığını görmek için bir ofis prosedürünü denemek. Ben s*** hakkında Utanmazım, millet. Ve en muhteşem yanı, hiçbiriniz için açıklayıcı fotoğraflar göndermiyorum, tedavi görmüyorum ve Jack S *** yapmıyorum. Hepsi benim için.”

İrlanda, uzun yazısında, zihinsel olarak hiç olmadığı kadar iyi durumda olduğunu açıkça belirtti, ancak bazen “nefret dolu” yorumları görmezden gelmenin hala zor olduğunu söyledi. “Ben kötü bir kaltağım ve internetteki insanlardan s*** almaktan bıktım” diye yazdı. “Her kelimesiyle ilgiliyim [Camila’s] İleti. Çocukluğumdan beri internette yetişkin yetişkinler tarafından şişman, çirkin, değersiz ve alakasız bir tür olarak adlandırıldım. Yeni bir şey değil. Paparazzi, herhangi bir nedenle beni takip etti ve selülit, sırt yağım, gıdı, gırtlak, t**s, yo’nun içinde ve çevresinde fotoğraflar çekti! İstilacı ve aşırı topal ama kontrolüm dışında.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/12/ireland-baldwin-facetite-liposuction-bandaged-face-photos/

Yorum yapın

SMM Panel