Sarah Williams ile Evliliği Hakkında Her Şey – Hollywood Life


joel mchale karısı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu

  • Joel McHale, eski gösteriye ev sahipliği yapmasıyla tanınan bir komedyendir. Çorbave daha önce oynadığı için Toplum.
  • Sarah Williams’la evli.
  • Çift ayrıca iki oğlu paylaşıyor.
  • Joel’in şovunun 2. sezonu, Olay Yeri Mutfağı5 Haziran 2023’te gösterime girdi.

İtibaren Çorba, Toplulukile Hayvan kontrolü ve dahası, komedyenin bu sürpriz değil Joel McHale, 51, dünya yıldızı. En son, uzun süredir komik olan, Sezon 2 galasını kutladı, Olay Yeri Mutfağı, prömiyeri 5 Haziran 2023 olan bir yemek yarışması. gordongram. #bam #gordonramsay (Teşekkürler Gordon [Ramsay]!)” notunu düştü. tanıtım afişi 5 Haziran. Sarah Williams. Şovun 2. Sezonunun prömiyerinin ortasında, başrol oyuncusu hakkında bilmeniz gereken her şey burada!

Joel McHale'in karısı
Joel McHale ve Sarah Williams 1996’dan beri evliler. (Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu)

Joel McHale’in Karısı

Joel en çok komik şakaları ve kendini iyi hissettiren şovlarıyla tanınmasına rağmen, aynı zamanda düşkün bir kocadır. 51 yaşındaki, 1996’dan beri istikrarlı bir şekilde Sarah ile evlendi ve hala güçleniyorlar! Sarah, gururlu bir sanatçı ve Instagram biyografi sayfasına göre bir “Ruhani Yönetici”. Sık sık karışık medya kolajları oluşturdu ve bunları çevrimiçi olarak paylaşıyor. “Feeling Fallish🍃🍁 ‘Heidi’ kitabından eski bir sayfaya sprey boya ebru. Gerçekten hiç okuduğumdan emin değilim🤔 #acardaday2022” diye yazdı. bir fotoğraf Ekim 2022’deki sanat eserlerinden biri.

Sarah sadece kendini adamış bir sanatçı değil, aynı zamanda kocasına karşı da tutkulu. İkili kısa süre önce Temmuz 2022’de 26. evlilik yıldönümlerini kutladı. “✨2️⃣6️⃣✨ Mutlu Yıllar @joelmchale. Aşkta ve hayatta en iyi ortak olduğunuz için teşekkürler. Seninle büyümeye devam ettiğim için çok mutluyum. ❤️ , ”diye yazdı sevimli geçmiş fotoğrafları bunların bir arada. Bundan önce, Kasım 2021’de sanatçı, Joel’e 50. yaş gününü kutlamak için Instagram’a gitti. “50. yaş günün kutlu olsun @joelmchale! Sevmek, ebeveynlik yapmak, dağa tırmanmak, yemek yapmak, temizlik yapmak, gülmek ve yaşamak gibi her konuda en iyi ortak sizsiniz. tatlı başlık başlamak. Gülünç, kibar ve sevgi dolu olduğun için teşekkürler. Sensiz ne yapardım bilmiyorum. Mutlu, mutlu bir gün – seninle geçirdiğim için çok mutluyum. 🎉❤️.”

Joel Evlilik Hakkında Ne Dedi?

ile 2021 röportajı sırasında kablolu, Joel kendisinin ve Sarah’nın flört günleri hakkında konuştu. “arkadaşımı aradım Kimve ben de ‘Hey, Sarah Williams konusunda benim için iyi bir söz söyleyebilir misin?’ dedim” dedi. “‘İyi şanslar’ dedi ama Sarah bana acıdı ve onu çıkarmama izin verdi, sonra ben onu yıprattım ve sonunda benimle evlenmeyi kabul etti.” Daha sonra 20 Temmuz 2022’de Joel, eski geliniyle 26. yıl dönümünü kutlamak için Instagram’a gitti.

“26 yıllık evli!?!?!? Vay. Seni seviyorum. Sarah Elizabeth’e teşekkür ederim. Sinir bozucu a**’ımla sabır konusunda dünya rekorları üstüne dünya rekorları kırmaya devam ediyorsun. sevilen fotoğraf başlamak. “Dağ havasının ince olduğu yerde seni seviyorum, havanın kolonya / gösterişle yoğun olduğu yerde seni seviyorum ve aradaki her yerde seni seviyorum. Bunu benimle yaptığın için teşekkürler. çok şanslıyım 💜 Seni seviyorum.”

Joel McHale’in Çocukları Var mı?

Sarah ve Joel’in sadece tutkulu bir evliliği yok, aynı zamanda gururlu ebeveynler! Sarah ve kocasının iki oğlu var. Eddie18 ve İshak, 15. Joel, en büyüğünün doğum gününü kutlamak için kısa süre önce 14 Ocak 2023’te Instagram’a gitti. “Bekle… ne oldu?—-bir şekilde 18 yıl geçti ve benim güzel oğlum bugün bir şekilde 18 YAŞINDA. İYİ YILLAR EDDIE!! Oğlum oğlum seni seviyorum. Bu gezegendeki en özgün insanlardan birisin ve çok iyi bir genç adam oldun,” diye fışkırdı gururlu baba. altyazı. Bundan sonra ne yapacağını görmek için sabırsızlanıyorum. Seni seviyorum seni Seviyorum! (Saçların muhteşem olmaya devam ediyor. Çok kıskanıyorum. Ve lütfen artık yaşlanma. Beni yaşlı hissettiriyor). #doğum günün kutlu olsun.

ile daha önce yapılan bir görüşme sırasında İNSANLAR, Hayvan kontrolü star, iki oğul yetiştirmenin nasıl bir şey olduğunu anlattı. “Çocuklarım hayatımı nasıl değiştirdi? Onlara harcadığım onca para yüzünden o Lamborghini Diablo’ya sahip değilim,” diye şaka yaptı Eddie henüz 11 yaşındayken outlet’e. “Bir popo silmek yerine, şimdi üç popo siliyorum. Ama bu artık daha az oluyor.”

Ve Eylül 2018’de Sarah’nın eşi söyledi ABD Haftalık düşük yaptıkları ve üzerine yaslandıkları Drew Pinsky destek için. O sırada outlet’e “Bu çok kişisel, ancak karım düşük yaptı ve ona gerçekten çok danıştık” dedi. “O kadar tuhaf ve harikaydı ki, bu çok ünlü televizyon doktoru ‘Evet, neler oluyor?’ Sonsuza dek o adama borçluyuz.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/joel-mchale-wife-5113526/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir