Sarah Paulson ve Holland Taylor’ın Özel Romantizminin İçinde


“Hayat seçimlerim, um, alışılmadık.”

işte bu Sarah Paulson söylenmiş Düzenleme 47 yaşındaki oyuncu, FX’ler için üstlendiği çeşitli rollerden bahsetmiyordu. Amerikan korku hikayesibir cadı, yapışık ikiz kız kardeşler ve bir kahraman bağımlısı içerir.

Hayır, Altın Küre ve Emmy kazananı, onunla olan ilişkisini ima ediyordu. Hollanda Taylor, Bu, Paulson’a yıllar içinde manşetlerdeki payını kazandırdı. Neden? Niye? 32 yaş arasındaki yaş farkı nedeniyle, her iki kadın da insanların yıllar boyunca romantizmine olan hayranlığının farkında olduklarını açıkça kabul ediyor.

Paulson, “Çok daha yaşlı bir insanla birlikteyim ve insanlar bunu tamamen büyüleyici ve tuhaf buluyor” dedi ve “bana göre bu benim hakkımda en az ilginç olan şey.”

Belki de en önemlileri arasında, ona sekiz Emmy adaylığı ve bir Altın Küre adaylığı kazandıran yeteneği var. Ve kaybetmesine rağmen Taç‘s Emma Corrin geçen yıl, altı yıldan fazla bir süredir ortağından başka bir unvanla ayrıldı. “Kimse daha güzel değil” Taylor tweetlendi Özel Prada elbisesini özel tasarım bir kadroyla tamamlayan aktrisin fotoğrafı. “Kimse.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1004440/inside-sarah-paulson-and-holland-taylor-s-private-romance?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel