Sarah Michelle Gellar’ın DWTS Çıkışından Sonra Selma Blair’e Notuna Bakın


17 Ekim bölümünde Yıldızlarla Dans2018’de multipl skleroz teşhisi konan Blair, Farber’a yarışmadan çekildiğini söyledi.

“Bütün bu süreç boyunca izlendiğimi ve doktorlarımla temas halinde olduğumu biliyorsunuz” diye paylaştı. “Bu MRI’ları aldım. Sonuçlar geri geldi ve hepsi, rekabete devam edemeyeceğimi gösteriyor. Yapabildiğim kadar zorladım.”

En tatlı şey aktris daha sonra yarışmanın vücudunda aldığı ücret hakkında konuştu. “Kronik bir hastalıkla, özel düşünceleriniz var” dedi. “Ve vücudum kesinlikle darbe alıyor. Kemiklerimin güvenliği için çok fazla. Yırtıklar ve yırtıklar arasında sadece yoğun kemik travması ve iltihaplanma var, bu yüzden tabii ki istemediğim büyük hasarlar verebilirim.”

Ancak, Farber ile “son bir güzel dans” yapmak istediğini söyledi ve yaptığı da tam olarak buydu. “What the World Needs Now”a vals yaptıktan sonra seyirciler ve birçoğunun gözleri yaşlarla dolu yıldız arkadaşları tarafından ayakta alkışlandılar ve 10’ar puan aldılar.

“Bu gece mükemmel bir geceydi!!!” Farber yazdı Instagram. “Bana ve dünyaya verdiğin her şey için @selmablair’e teşekkür ederim!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350906/sarah-michelle-gellar-pens-emotional-message-to-selma-blair-after-her-lessigreaterdwtslessigreater-exit?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir