Sarah Michelle Gellar Zirvede Etekli Kız Öğrenci Kıyafetini Salladı – Hollywood Life


Sarah Michelle Gellar


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Sarah Michelle Gellar45 yaşındaki, Çarşamba günü Fairmont Miramar’da düzenlenen TheWrap’in yıllık The Power Women Zirvesi sırasında bir kız öğrenci olarak kabul edilebilirdi. Aktris, kırmızı çizgili kravat ve uyumlu bir etek ile beyaz bir üst üzerine beyazla süslenmiş siyah bir blazer salladı. Siyah sivri topuklu ayakkabılarının altına beyaz çoraplarını da eklemiş ve sarı saçlarını atkuyruğu yapmış, yıldızlarla dolu etkinliğin halısında mutlu bir şekilde poz veriyordu.

Sarah Michelle Gellar
Sara zirvede. (Broadimage/Shutterstock)

Sarah ayrıca kırmızı oje ve gösterişli doğal görünümlü makyaj gösterdi. Kıyafeti, 1999 yapımı filmde Katolik bir öğrenciyken giydiği kıyafete benziyordu. Zalim niyetlerve içinde o zamanlar olduğu kadar harika görünüyordu. Etkinliğin teması A Time To Unite idi ve aralarında Sarah’nın da bulunduğu diğer ünlüler de vardı. Claire Foy, Stassi Schröder, Meryem Fitzgerald, Nazanin Boniadive jessica henwick.

Sarah Michelle Gellar
Sarah zirvede gülümser. (Broadimage/Shutterstock)

Sarah son görünüşüyle ​​hayran bırakmadan önce, kocasıyla randevu gecesine çıktığında manşetlere çıktı. Freddie Prinze Jr. geçen hafta. Hollywood’da bir suşi restoranında yemek yerken sevimli bir selfie çektiler ve hepsi gülümsedi. İkisi de aldı instagram sevimli fotoğrafı paylaşmak ve “Randevu Gecesi!”

Sarah ve Freddie’nin randevusu, Freddie’nin uzun süreli bir evliliğin sırlarını bize söylemesinden birkaç gün sonra geldi. ÖZEL OLARAK “Evet, sihirli bir sır olsaydı, bir kitap yazardım ve herkes bilirdi” dedi. HollywoodYaşamı. “Bu bir sır mı bilmiyorum ama önce arkadaştık,” diye devam etti. Randevuya çıkmadan önce nasıl bir adam olduğumu biliyordu. Ahlaki değerlerimin ne olduğunu biliyordu ve bunun tersi de geçerliydi. Yani ‘Hey, işte ilk yıl için en iyi halim’ diye bir şey yoktu.”

“İkimiz de tam tersi olan ilişkiler içindeydik. Ve bunu bir daha aramıyoruz,” diye ekledi Freddie. “Yani, bunlar sır mı bilmiyorum ama bu ikimizin de sahip olduğu bir felsefeydi. Ve bence önce arkadaş olmak çok yardımcı oldu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/sarah-michelle-gellar-schoolgirl-outfit-skirt-womens-summit-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir