Sarah Michelle Gellar, Wolf Pack’i Rol Arkadaşları İçin Nasıl Daha Güvenli Hale Getirdi?


Sarah Michelle Gellar sürüye birden fazla şekilde liderlik ediyor.

Suistimal ve sözlü taciz iddialarından yaklaşık iki yıl sonra Vampir avcısı Buffy yaratıcı joss whedon gün ışığına çıktı, dizi şapı setteki genç oyuncu kadrosundan emin oluyor Kurt sürüsü çok daha güvenli bir deneyime sahip olun.

Gellar, E’ye “Onlara, tam zamanlı olarak orada olmadığımı, ancak her zaman telefonumda olduğumu ve bir şeye ihtiyacınız olursa, sizi rahatsız eden bir şey olursa buradayım” dedim. Paramount+ serisinin 26 Ocak’taki prömiyeri öncesinde özel bir röportajda haberler. “Arama ve seslendirme konusunda gerçekten iyiydiler ve bu bana asla öğretilmemiş bir şeydi.”

Oyuncu, oyuncu kadrosunun beğenmesini sağlamak için çok çalışıyor. Armani Jackson, Bella Shepard, Chloe Rose Robertson, Tyler Lawrence Gri ve eski TV emektarı Rodrigo Santoro seslerinin duyulduğunu bilin.

Gellar, “Dinlendiklerini düşünüyorum. Bence bir zamanlar, çizginin ötesinde tüm bu şeyleri bilir ve çocuklar çocuktur,” dedi Gellar. Kurt sürüsüset kültürü. “Hepimiz bir sete farklı duygular, farklı deneyimler getiriyoruz. Bu sadece ortaya çıkıp sıranıza gelip sessiz olmak değil. Herkesin katkıda bulunabileceği şeyler vardır.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362377/sarah-michelle-gellar-details-how-she-worked-to-make-sure-her-lessigreaterwolf-packlessigreater-co-stars-felt-safe-on-set?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir