Sarah Michelle Gellar, Selma Blair ve Ryan Phillippe Reunion – Hollywood Life


Selma Blair, Ryan Phillipe, Sarah Michelle Gellar


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Gizli bir toplum! 1999’un yukarı doğu yakalıları — Selma Blair, Sarah Michelle Gellarve Ryan Phillipe – bu kez, piyasaya sürülmesinden bu yana 20 yıldan fazla bir süredir sevimli bir fotoğraf çekimi için geri döndüler. Zalim niyetler. “Doğum günümde sanat ve sürprizler. Ne özel bir gün” diyen Sarah, bir sanat galerisi etkinliğine benzeyen bir etkinlikte kendisinin ve eski rol arkadaşlarının paylaştığı bir gönderi paylaştı. özellikli tablolar hit genç romantik drama filminden. Üç yıldız da en iyi moda-gündelik kıyafetlerini giydi ve yine de her zamankinden daha muhteşem görünüyordu!

Eğlence sektöründe onun kadar aktif olmasa da Zalim niyetler ve Buffy Sarah sosyal medya kanallarında oldukça aktif kaldı ve genellikle modaya uygun gönderiler ve aileye yönelik resimler paylaştı. 11 Nisan’daki yakın tarihli bir gönderide, oyuncu arkadaşlarıyla bahar tatilinden bir slayt gösterisi paylaştı.

“Fotoğraf dökümü [cactus emoji] #springbreak2022,” diye yazdı Sarah, arkadaşıyla havuzda yüzerken ve ilk atış için bir su tabancası ile tek omuzlu asimetrik bir üst ile iki parçalı siyah bir bikini giydi.

İkinci fotoğrafta Sarah, dalgalı V yakalı metalik altın bir elbise ve omuzlarının üzerine bol dökümlü siyah bir blazer ile şekillendirilmiş fırfırlı bir etek ve büyük altın harflerle “SLAY” yazan bir kutu kavrama ile muhteşem görünüyordu. Oradan çok sayıda başka fotoğraf, muhteşem yerel ayarın sahne arkası görünümlerini ve görünümlerini daha şık hale getirdi.

Bahar tatili “fotoğraf dökümü”ne ek olarak, oyuncu kocasıyla da kaliteli zaman geçirdi. Freddie Prinze Jr.45 ve iki çocuğu, Charlotte Grace Prinze, 12 ve kayalık James Prinze, 9, Hawaii’de Ocak ayında. Kendisinin, kocasının ve iki çocuğunun palmiye ağaçları ve meşalelerle dolu bir manzara önünde yaptığı değerli bir karede Hawaii’nin güzelliğini yakalamayı başardı.

Hawaii için favori bir tatil yeri haline geldi geçen yaz Ne Yaptığını Biliyorum yıldız ve ailesi. Dördü, bir yıldan kısa bir süre önce, Temmuz 2021’de Maui’de görüldü ve Instagram Hikayelerine göre, manzaralı bir kano gezisi yaparak çok eğlendiler!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/14/sarah-michelle-gellar-selma-blair-ryan-phillippe-cruel-intentions-reunion-photo/

Yorum yapın