Sarah Michelle Gellar, Cruel Intentions Yardımcı Yıldızlarıyla Yeniden Bir Arada


1999’da SMG ve Selma Blair’in ekrandaki öpücüğü büyük olaydı. 2000 MTV Film Ödülleri’nde, arkadaşlarının sahnede öpücüğü yeniden yaratmasıyla En İyi Öpücük ödülünü kazandı.

Senaryoda yok mu? Öpüşme derslerini takip eden o ikonik tükürük dizisi.

“Kim olduğunu unuttum ama biri ‘Tekrar gitmeliyiz, onları birbirine bağlayan tükürük var’ dedi. Ve [cinematographer] teo [van de Sande] ‘Hayır, bu güzel’ gibiydi. Ben de ‘Hayır, hava sıcak. Yani, tekrar gideceğiz, ama bence harika,'” Kumble Cosmo’ya geri çağrıldı. “Yani mutlu bir kazaydı. Ve bir bakıma bunun için hatırlanıyor.”

İş onu çekmeye geldiğinde, Gellar bir keresinde, “Selma beni öpmekten çekinirdi. Ama yapmadı!” dedi.

Blair (aslında 15 yaşındaki birinci sınıf öğrencisi Cecile’i oynayan 27 yaşındaydı) başlangıçta bazı sinirleri olduğunu kabul etti, ancak Gellar’ın da bazı sinirleri olduğunu ortaya çıkardı, “Yıllar önce bir doğruluk mu cesaret mi oyununda kız kardeşimi öpmenin yanı sıra, hiç öpüşmedim. Sarah’ı öpmek zorunda kaldığım noktaya kadar bir kız. Çekimlerin son gününde öpüşme sahnemizi çektik. Ve gerçekten harika hissettirdi. Sahneyi Central Park’ta çekmek için LA’dan NYC’ye giderken, dedim ki Sarah, ‘Yarın öpüşeceğiz!’ ‘Şşşt. Konuşma’ dedi.”

Gellar için Central Park’ta yüzlerce figüran ve fotoğrafçıyla gerçekleştirilen öpüşme ertesi hafta gazete manşetlerine taşındı. “[We] ‘Sarah bir arkadaşıyla Central Park’ta bir gün geçiriyor’ gibi bir şey yazan manşetler gördüm” Blair hatırladı. “Sanırım o gün hepsinin teleskopik lensleri hazırdı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327418/sarah-michelle-gellar-celebrates-her-birthday-with-a-cruel-intentions-reunion?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın