Sarah Levy, Bebeğinin Onu Nasıl Daha Yakınlaştırdığını Eugene Levy ile Paylaşıyor


Sarah Levy ve eugene levy bağlarını yükselttiler – ve hepsi onun bébé’si sayesinde.

Sarah geçenlerde kocasıyla ilk çocuğunu karşıladı Graham Dış Köprüadında bir erkek bebek James Eugene. James’in göbek adı, Sarah’nın babasına açık bir saygı duruşu ve Sarah’nın yakın zamanda paylaştığı gibi, babasının kalbini ısıtan bir haraç.

Sarah, yakın tarihli bir röportajda, “Babam ona James Eugene adını verdiğimiz için çok etkilendi ve dürüst olmak gerekirse, James için başka bir göbek adı hayal edemiyorum” dedi. Hatch tarafından bebek. “Ailemde insanlara göbek adları veririz. Babamı onurlandırmanın güzel bir yoluydu.”

Sanki küçüğün gelişi daha özel olamazmış gibi, Sarah, James’in ebeveynleri Eugene’in ilk torunu olduğunu belirtti. Deborah İlahi“herkesi daha da yakınlaştırdı”.

Erkek bebeğine sahip olmak daha sıkı bir bağ kurarken, Sarah’ı da ebeveynlerinin yerine koydu. Bir anne olarak Sarah, ailelerinin ilgi odağı olmasıyla ilgili daha önce anlamadığı şeyleri artık kavradığını paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347582/schitt-s-creek-star-sarah-levy-shares-how-her-baby-boy-made-her-even-closer-with-dad-eugene-levy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir