Sarah Jessica Parker ve Oğlu James, NYC’de Öğle Yemeği Aldı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Sarah Jessica Parker, James Broderick


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

sarah jessica parker57 ve oğlu James geçenlerde bu hafta New York, NY’da ender bir öğle yemeği gezisinde görüldü. Oyuncu ve 20 yaşındaki oyuncu yan yana yürüdüler ve bir ara sohbet ediyor göründüler. Ayrıca gündelik kıyafetlerin üzerine sıcak görünen siyah paltolarla sarılmışlardı.

Sarah Jessica Parker, James Broderick
Öğle yemeği gezileri sırasında Sarah ve James. (ARKA IZGARA)

Sarah ayrıca açık mavi kot pantolon, gri örgü şapka ve siyah çizmeler giymişti. James kıyafetine kırmızı bir kapüşonlu, siyah pantolon, beyaz çorap ve beyaz spor ayakkabılar ekledi. Annesi siyah bir çanta taşıdığı için o da bir çanta taşıyordu.

Sarah Jessica Parker, James Broderick
Öğle yemeği için dışarıdayken Sarah ve James’in başka bir fotoğrafı. (ARKA IZGARA)

Sarah ve James’in son gezisi, açılışına katılmalarından bir ay sonra gerçekleşti. Bazıları Sıcak Sever Sarah’nın kocası ve James’in babasıyla birlikte Broadway’de, Matthew Broderick ve 13 yaşındaki ikiz kızları Tabita ve marion broderick. Tiyatronun dışında bir aile gibi poz verdiler ve hepsi etkilemek için giyinmişlerdi. Sarah’nın kıyafeti beyaz bir ceketin üzerine ışıltılı mavi bir elbise, Matthew’unki ise siyah bir üst ve lacivert pantolonun üzerine mavi ve siyah ekose bir blazer dahil etti.

James lacivert bir takım elbise ve ekose kravat takmıştı ve Tabitha ile Marion kahverengi ve kestane rengi kadife elbiselerin üzerine uzun çiçekli gömlekler giymişlerdi. Üç hanımın da saçları açıktı ve Matthew siyah çerçeveli gözlükler takıyordu.

Sarah ve Matthew 1997’den beri evliler ve Hollywood’un en ilham verici çiftlerinden biri olarak kabul ediliyorlar. Aile hayatlarını gizli tutmayı sevseler de, Aralık ayındaki Broadway şovunda yaptıkları gibi bazen çocuklarıyla birlikte gösterilere katılıyorlar. Bazen de sosyal medyada yavruları hakkında tatlı gönderiler paylaşıyorlar.

Bunlardan biri, James’in Ekim’deki 20. doğum günü içindi. instagram paylaşmak bir çocukluk fotoğrafı tek oğlu ve başlıkta sevgi dolu bir mesaj. “20 yıl önce bugündü… Levhalar değişti. Şimdiye kadar tanıdığım tüm duygular, daha derin, büyütülmüş ve parlak yeni renklerde. Bugün kaleydoskop tüm anılarla birlikte dönüyor. Hayatımıza getirdiğin tüm muhteşem şekillerde, değişimlerde ve bakış açılarında.
Doğum günün kutlu olsun oğlum. Seni çok seviyorum” diye yazdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/15/sarah-jessica-parker-son-james-lunch-outing-nyc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir