Sarah Jessica Parker, “AJLT” Aidan Aşkının Kiss İle İlişkisini Onayladı: Fotoğraflar – Hollywood Life


ajlt öpücük


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Ve aynen böyle… Aidan ve Carrie geri döndüler! bir ay sonra Seks ve Şehir yıldız sarah jessica parker57, rol arkadaşı olduğunu doğruladı John Corbett, 61, sevilen Aidan rolünü yeniden oynayacaktı, 9 Şubat’ta Instagram aracılığıyla aşklarını onayladı! “Bu. Dır-dir. Olumsuz. Bir matkap. X, SJ,” diye yazdı atlıkarıncanın altına tutkulu öpüşme fotoğrafları en son ön izlemesinden Ve Aynen Böyle. İlk slaytta, Aidan ve Carrie sıcak bir kucaklaşma ve buğulu bir dudak kilidi paylaşırken, ikinci slaytta etraflarındaki uğultulu NYC trafiğine sarılıyorlar. Çok tatlı!

sjp öpücüğü
Sarah Jessica Parker ve John Corbett ‘And Just Like That…’ setinde öpüşüyor (ARKA GRID)

Kısa süre sonra sarışın güzel paylaştı anlık görüntüler 8.8 milyon takipçisi bulunan birçok ünlü, tepkileriyle yorum yağmuruna tuttu. Demir Adam aktris Gwyneth Paltrow50. Bravo sunucusuyken “HAYIR YOK” yazdı Andy Cohen, 54, “Çıldırıyorum” diye seslendi. Hatta komedyen Celeste Kuaför SJP’nin az önce büyük bir spoiler ifşa ettiğini kaydetti. “Sanırım şovu şimdi izlememize gerek yok,” diye şaka yaptı. Son olarak, resmi HBOMax hesabı hepimizin düşündüğünü yorumladı, “Tatbikat değil, gerçekleşen bir rüya.”

Ünlülerin tepkileri bir yana dizinin hayranlarının birçoğu düşüncelerini paylaştı ve geri durmadı! Hatta bazıları, Carrie’nin Aidan’ın kalbini bir kez daha kırmamasının daha iyi olacağı konusunda SJP’yi uyardı. Bir takipçisi, “Kalbini zaten yeterince kırdın!!” diye espri yaparken, bir başkası ekledi, “Eğer bu sefer bunu mahvedersen Carrie, konuşacağız, sana kanlı bir şekilde söyleyeyim.” Diğer AJLT izleyiciler fasulyelerin büyük ölçüde dökülmesinden memnun değildi. Ayrı bir kişi, “Öldüğüm resmi oldu,” dedi ve bir başkası da aynı fikirde, “Spoiler uyarısını kastediyorum.”

AJLT öpücüğü
SJP ve John Corbett, ‘And Just Like That…’ 2. Sezon setinde kucaklaşıyor. (BACKGRID)

Carrie ve Aidan, HBOMax ve SJP arasındaki PDA oturumundan önce yayınlanan fotoğraflar ikili 13 Ocak’ta el ele. Kimseye söyleme,” diyen şirin fotoğrafların altına not düşüldü. Bu gönderide, 57 yaşındaki parlak pembe fırfırlı bir ceket, kadife çizmeler ve gri bir düğmeyi salladı. Aidan’ın görünüşü siyah bir ceket, mor pantolon ve kahverengi süet botlarla rahat ama şıktı. Klasik Amerikan, Carrie’nin dediği gibi.

En son, Sarah Jessica konuştu Ekstra TV John’un gösteriye dönüşü ve Carrie ile Aidan’ı neyin beklediği hakkında. “Bu çok hoş. Çok mutlu… O [John] çok neşe getirir. O, doğaüstü bir şekilde mutlu bir insan ve geri döneceği için çok heyecanlı ve bu inanılmaz bir hikaye. Michael [Patrick King] ve yazarlar hallettiler,” diye fışkırdı 7 Şubat’ta. “Ve ona karşı büyük bir sevgi besleyen izleyiciler için gerçekten anlamlı olacağını düşünüyorum.” SJP Salı günü çok fazla açıklama yapmasa da, satış noktasına onunla tekrar çalışmaktan ne kadar mutlu olduğunu söyledi. “Tekrar onun şirketinde olmak ve aynı zamanda mutlu, eğlenceli ve tanıdık ama yeni çünkü 10, 15 yıl olduğu için yeni bir hikayeye sahip olmak dışında hiçbir şey söyleyemem,” diye sözlerini bitirdi. AJLT 9 Aralık 2021’de HBOMax’ta prömiyerini yaptı ve 2023’te patlayıcı bir Sezon 2 dönüşü olması bekleniyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/sarah-jessica-parker-confirms-ajlt-aidan-romance-kiss-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir