Sarah ile Evliliği Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin – Hollywood Life


Sarah ile Evliliği Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Greg Allen/Invision/AP/Shutterstock

  • Brendon Urie en çok Panic’in baş şarkıcısı olarak bilinir! diskoda.
  • 2013 yılından beri eşi Sarah ile evlidir.
  • Brendon’ın daha önce Audrey Kitching ve Fabiola Gatti ile ilişkisi olduğu bildirildi.
  • Brendon kısa süre önce kendisinin ve Sarah’nın ilk çocuklarını beklediklerini ve Panic’i bitirdiğini duyurdu! aileye odaklanmak için diskoda.

Brendon Urie35 ve eşi Sarah Urie, 35, 2013’ten beri evliler ve ilk çocuklarını karşılamaya hazırlanarak hayatlarını birlikte bir sonraki aşamaya taşımıyorlar. Şarkıcı grubuna katıldı, Panik! diskoda‘s instagram 24 Ocak’taki sayfa, mutlu haberi ve yaklaşan baba rolüne odaklanmak için grubu bitirme kararını duyurmak için. Sarah ve ben çok yakında bir bebek bekliyoruz! Baba olma ve karımın anne olmasını izleme fırsatı hem alçakgönüllü hem de heyecan verici. Bir sonraki macerayı sabırsızlıkla bekliyorum,” diye yazdı yazının bir bölümünde.

Aşağıda Brendon ve Sarah’nın romantizmi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sarah, Brendon’la tanışmadan önce pop-punk hayranıydı.

Arkadaşının kocası pop-punk grubuyla turneye çıkarmış. paramoreSarah’nın “favori” grubu olarak adlandırdığı, önceki bir instagram Canlı ve düzenli olarak konserlere katılırdı. Hayley WilliamsParamore’un baş şarkıcısı, aslında Sarah’nın gelecekteki kocası Brendon’ı tanıyordu ve birbirleriyle olan karşılıklı bağlantıları nedeniyle Sarah’yı ayrı ayrı tanıdı.

“2006’da Paramore ile tanıştım. Warped Tour’daydılar ve onlarla tanıştım. Onlardan biriyle bir süre çıktım ve Hayley ile bu şekilde tanıştım ve çok uzun süredir arkadaşız, ”dedi Sarah bir Instagram Live’da. “Tıpkı kız kardeşim gibi ve ben onu çok seviyorum… onu ve tüm ailesini, hayatındaki herkesi. O çok iyi bir insan.”

Brendon ve Sarah nasıl tanıştı?

Brendon Urie, Sarah Urie
Brendon ve Sarah bir etkinlikte. (Greg Allen/Invision/AP/Shutterstock)

Brendon ve Sarah ilk olarak 2009’da Detroit, MI’daki tur durağı sırasında tanıştılar. [tour] otobüs ve o hayatımda gördüğüm en muhteşem yaratık, en güzel şeydi” dedi. 104.1 Kenar. “Ne yapacağımı bilemedim. Çıldırmış gibiydim.

Onunla konuşmaya devam etti ve takıldılar ve geceyi bir barda içki içerek bitirdiler. Birbirleriyle “harika vakit geçirdikten” sonra, Sarah’nın bir erkek arkadaşı olduğunu öğrendiğinde şaşırdığını ve bu yüzden bir gece aramaya karar verdiğini söyledi.

“Ona temelde, ‘Eğer bu otobüsten hemen şimdi inmezsen, seni öpmeye çalışacağım ve ben o adam değilim’ dedim,” dedi ve ona “muhtemelen gitmesi gerektiğini” söylediğini eklemeden önce açıkladı. “Yaklaşık sekiz ay” birbirlerini bir daha görmediler.

Hayley sonunda kocasıyla yaptığı bir gösteri sırasında Brendon’u Sarah ile yeniden tanıştırdı ve Yeni Bulunan Zafer üye, Çad Gilbert. “Paramore’dan Hayley, kocası Chad ve grubu New Found Glory ile bir gösteri yaptı ve o da getirdi. [Sarah], bekar olduğunu ve o sırada birbirimizden gerçekten hoşlandığımızı bilerek, ”dedi Brendon, 104.1 The Edge ile yaptığı röportajda. “Böylece Hayley onu getirdi ve gerçekten iyi sonuç verdi. Çılgıncaydı. İkimiz de çılgınca bir şey hissettik ve neyse ki eski ilişkisi sona erdi ve ben tamamen sorunsuz bir şekilde daldım.

Brendon ve Sarah ne zaman evlendi?

Brendon Urie, Sarah Urie
Brendon ve Sarah 2013’te evlendiler. (Jim Smeal/Shutterstock)

Brendon ve Sarah, nişanlandıklarını duyurduktan iki yıl sonra, 2013’te evlendiler. Hayley onları yeniden tanıştırdıktan ve oradan yakınlaştıktan sonra 2009’da çıkmaya başlamışlardı. Brendon, Sarah’nın hayatına getirdiği ilhamı Panic! onun hakkında yazdığı Disko şarkısı “Sarah Smiles” da. İkisi ayrıca yaratıcı bir şekilde birlikte çalışmaya başladılar ve hatta hiciv dizisinin bir bölümünde birlikte oynadılar. İyi Polisler. Ona göre “Karga Ninja” olarak rol aldı. imdb sayfa.

Sarah, Paramore’dan bir grup üyesiyle çıkıyordu.

Sarah, Brendon ile romantik bir ilişki kurmadan önce basçıyla çıktı. jeremy davis yıllarca ve Hayley ile bu şekilde yakınlaştı. Sonunda, ilişkileri sona erdikten çok sonra, Aralık 2015’te Paramore’dan ayrıldı.

Sarah iyi yemek yapabilir.

Brendon, geçmişte Sarah’nın yemek pişirme becerilerinden fışkırmıştı. Brendon 104.1 The Edge’e “Harika yemekler yapıyor, gerçekten iyi bir aşçı” dedi. “Bunun için ailesine teşekkür ediyorum, annesi ona gerçekten iyi bir aşçı olmayı öğretti. Polonyalı ve İrlandalı, bu yüzden harika yemek kombinasyonları yapıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/brendon-urie-wife-5013810/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir