Sarah Hyland ve Wells Adams, Sevgililer Günü Hediyelerini 50 Doların Altında Paylaşıyor


Seçimlerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için Sarah Hyland ve Wells Adams ile röportaj yaptık. Gösterilen ürünlerden bazıları Sarah’nın markası Sourse’ye aittir. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

sarah hyland Ve Wells Adams birlikte beşinci Sevgililer Günü’nün tadını çıkarmak üzereler. Bu onların evli bir çift olarak ilk günleri ve bu olayı E olarak kutluyorlar! Sevgililer Günü Konuk Editörleri. Sarah, tatili dört gözle beklediğini, çünkü “özellikle çok çalışırken bizi bir araya getirdiğini” açıkladı ve “İkimiz de birbirimize sık sık davranıyoruz ve tatile bir hatırlatma olarak ihtiyacımız olduğundan değil, ama Sadece frene basmak ve birbirimize odaklanmak için bir nedenimizin olması güzel.”

Ayrıca bazı tatlı ikramların tadını çıkarmak için harika bir bahane. Sarah, “Çikolatayla ilgili her tatile varım,” dedi. Markası kaynak “bitki bazlı malzemelerle hazırlanmış vitamin aşılanmış çikolatalar” satıyor. Modern Aile mezunu, “Sourse ile ilgili en güzel şey, sizin için iyi olan bir takviye olması, ancak tadı normal çikolata kadar güzel.”

Wells ve Sarah’ın Sourse’un yanı sıra hâlâ alışveriş yapanlar için pek çok Sevgililer Günü hediyesi önerileri var. Çift, Sarah için alışveriş yapmanın daha kolay olduğu konusunda hemfikir ve Wells şaka yapıyor, “Evet, ama bunlar çok pahalı şeyler. Sadece St. ve ilgileneceği bir hediye olacak.”

Buna rağmen, Bay ve Bayan Adams’ın Sevgililer Günü için önerdiği tek hediye bunlar değil. Sarah ve Wells, Sevgililer Günü alışverişinizi çok daha kolay hale getirmek için 50 doların altındaki uygun fiyatlı hediye seçimlerini paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364237/e!-guest-editors-sarah-hyland-and-wells-adams-share-thoughtful-valentine-s-day-gifts-under-dollar50?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir