Sarah Hamrick kimdir? ‘BIP’ Yarışmacısı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


sarah hamrick


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

  • Sarah Hamrick, ‘Bachelor in Paradise’ın 8. sezonunun 3. haftasında kumsalda boy gösteren beş kadından biriydi.
  • Daha önce Clayton Echard ile birlikte ‘The Bachelor’ programının 26. sezonunda yarışmacıydı.
  • Sarah, Clayton’ın sezonunun en genç yarışmacısıydı – o zamanlar sadece 23 yaşındaydı. Ancak, aşka ve yerleşmeye hazır olduğunu açıkça belirtti.

Sarah Hamrick Ulaştı cennette lisans 17 Ekim bölümü sırasında. Yedi orijinal çiftin bir haftalığına ayrı kalacakları söylendikten sonra sahile getirilen beş yeni kadından biriydi. Sarah ve diğer yeni gelenler, daha önce bağlantı kurdukları kadınların meraklı bakışları olmadan erkekleri tanıma şansına sahipler.

18 Ekim bölümünde izleyiciler, erkeklerden herhangi birinin orijinal kadınlarından ayrılıp yeni bayanlardan birinin peşine düşüp düşmediğini görecek. Elbette Sarah, erkeklerden birinin ilgilendiği şanslı kadınlardan biri olacağından umutlu. Aşağıdaki beş gerçekle Sara hakkında daha fazla bilgi edinin.

sarah hamrick
Sarah Hamrick ‘The Bachelor’ için promosyon fotoğrafında. (ABC)

1. ‘Bekar’da Sarah’a Ne Oldu?

Sarah 26. sezondaydı. Bekâr ile birlikte Clayton Echard. İkisi hızlı bir bağlantı kurdu ve Clayton, Sarah’ya ikinci hafta boyunca bir grup randevusu verdi. Daha sonra üçüncü hafta boyunca Clayton’la bire bir görüşme yaptı, burada bağlantı yoğunlaştı ve bir gül daha aldı. Altıncı hafta boyunca Sarah bire bir randevu daha aldı. Ancak bu noktada, Clayton gösteriden sonra umduğu taahhüt için hazır olup olmadığını sorgulamaya başladı. Başka bir yarışmacı, Mara AgraitClayton’ın kafasına Sarah’nın doğru nedenlerle programda olmadığı iddiasıyla girdi ve Clayton, Sarah’nın genç yaşının onlar için bir sorun olacağından korkmaya başladı.

Randevu günü, Sarah duygusallaştı ve ağlamaya başladı, bu da sonunda Clayton’ın ondan özür dilemesine yol açtı. Ona bire bir hurma gülünü verdi ve ardından gül töreninde Mara’yı ortadan kaldırdı. Ancak Sarah, 7. haftadaki bir sonraki grup randevusunda, memleketlerinden sadece bir bölüm önce elendi.

2. Sarah Ne Yapar?

Henüz 24 yaşında olan Sarah, New York’ta bir servet yönetimi danışmanı olarak çalışıyor. 2022’nin başından beri bir finansal teknoloji şirketi olan SmartAsset’te çalışıyor. LinkedIn. Bundan önce Sarah, Bank of America Merrill Lynch’te çalıştı. Ocak 2020’de Mali Müşavir Geliştirme Programı’na başladı ve 2021 yılının ortalarına kadar Ödeme Koruma Programı’nda Mali Analist ve Dolandırıcılık Analisti olarak çalıştı. Bundan önce çeşitli moda markalarının ana şirketi olan Tapestry’de stajyer olarak görev yaptı. .

sarah hamrick kilton echard
Sarah Hamrick ve Clayton Echard bir grup randevusunda. (ABC)

3. Sarah Üniversiteye Nereye Gitti?

Sarah, Clemson Üniversitesi’ne devam etti ve 2019 yılında İşletme Pazarlama Bilimi alanında lisans derecesi ile mezun oldu. İletişim alanında yandal yaptı ve Magna Cum Laude’den mezun oldu. Okulda çeşitli onur topluluklarında bulundu ve İşletme Okulu için Liderlik Bilgini olarak adlandırıldı.

4. Sarah Yarışmalarda Yarıştı

Sarah, Miss South Carolina Teen 2015’in galibi oldu. Daha sonra 2016’da Miss America’s Outstanding Teen yarışmasında yarışmaya devam etti ve burada ilk 10’a girdi. Olağanüstü Gençler yarışmasında ayrıca Evening Wear & için ön ödülü kazandı. Sahne Sorusu.

5. Sarah Evlat Edinildi

Üzerinde bulunduğu süre boyunca BekârSarah, evlat edinilme konusunda Clayton’a açıldı. Vietnamlı olduğunu ve beyaz bir aile tarafından evlat edinildiğini açıkladı. Sarah, “Bazen büyürken evlat edinildiğim için utanırdım” diye itiraf etti. “Evlat edinen ebeveynlerim beni seviyor ve bana dünyayı verdiler. Aşkta, ilişkilerde ve ailede istediklerimi böyle şekillendiriyor ve kararları bu şekilde alıyorum.”

Sarah, evlat edinilen diğer çocukları desteklemeyi amaçlayan kar amacı gütmeyen bir organizasyon kurdu. Hayır kurumunu büyütmek hobilerinden biridir. Ancak, hayır işlerine yabancı değil. Sarah, 2013’ten 2020’ye kadar Çocuk Mucize Ağı Hastanelerinde gönüllü ve elçi olarak görev yaptı. LinkedIn’e göre organizasyon “çocuk hastaneleri, tıbbi araştırmalar ve çocukların sağlık sorunlarına ilişkin toplum bilinci için fon topluyor”.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-sarah-hamrick-the-bachelor-4628375/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir