Sarah Ferguson, Kraliçe Elizabeth’in Corgis’inin İlk Fotoğraflarını Paylaştı


Kraliçe Elizabeth‘ın corgisleri, yeni köpek anneleriyle bağ kurarken inanılmaz derecede sevimli görünüyor.

Sarah Ferguson ilk fotoğraflarını paylaştı muick ve Kumluköpeklerin yeni fotoğraflarını yayınlayarak Instagram 15 Ekim’de, 63. doğum günü.

York Düşesi, çimenlerin üzerinde Pembroke Welsh corgis’ini kucaklarken bir görüntüsünün yanına “Vermeye devam eden hediyeler” yazdı.

Sarah daha sonra paylaştı daha fazla fotoğraf gezileri sırasında köpeklerle kendini

Bu, Muick ve Sandy’nin, bir devlet cenazesinin ardından son dinlenme yeri olan Windsor’a Kraliçe’nin tabutunun gelişini beklerken görüntülerinin dünya çapında yayınlandığı 19 Eylül’den bu yana ilk kez halka açık olarak gösteriliyor. Prens AndrewKraliçe’nin dört çocuğundan biri ve Sarah’nın eski kocası ve oda arkadaşı da köpekleri okşarken görüldü.

Annesine corgis hediye eden kişi oydu. Andrew başlangıçta ona Muick ve bir dorgi verdi, FergusSarah’nın 2021’de yavru olarak bulduğu, ancak ikinci yavru ne yazık ki o yıl sonra öldü – kocasından bir ay sonra Prens Philip 99 yaşında vefat etti. Andrew daha sonra hükümdara Sarah’nın kendisi için bulduğu başka bir corgi yavrusu olan Sandy’yi verdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350650/sarah-ferguson-shares-first-photos-of-queen-elizabeth-s-corgis-as-they-settle-into-new-home?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir