Sarah Ferguson Cenazede Lisa Marie Presley’i Anıyor – Hollywood Life


Sarah Ferguson Cenazede Lisa Marie Presley'i Anıyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Sarah Ferguson haraç ödeyen uzun bir destekçi listesine katıldı Lisa Marie Presley görüntülenebilen cenaze hizmetleri sırasında burada22 Ocak Pazar günü Memphis, Tennessee’deki Graceland’de. eski eşi Prens Andrew Lisa Marie eski kocasıyla İngiltere’nin Sussex kentinde yaşarken yakınlaştıkları için merhum yıldıza “hanım evladım” diyerek duygusal bir konuşma yaptı. Michael Lockwood14 yaşındaki ikiz kızlarını paylaştığı Finley ve Harper. Sarah, “Birbirimize ‘hanım evladım’ dediğimiz için burada büyük bir onurla duruyorum,” diye söze başladı Sarah. “Gerçekten tüm hayatınız boyunca[Finley&Harper)ilebirlikteoldumveburadabüyükbironurladuruyorum”[Finley&Harper)forallyourlivesreallyandIstandherewithgreathonor”

Sarah Ferguson Cenazede Lisa Marie Presley'i Anıyor - Hollywood Life
Sarah Ferguson, Lisa Marie Presley’in cenazesinde saygı duruşunda bulundu. (ARKA IZGARA)

Meşhur boşanmış York Düşesi Kral Charles III’ün 1996’da küçük erkek kardeş, rahmetli eski kayınvalidesine atıfta bulundu, kraliçe ikinci Elizabeth, yürek burkan mesajına devam ederken. Sarah, “Rahmetli kayınvalidem bir keresinde, bu anların ıstırabını ve acısını hiçbir şeyin ortadan kaldıramayacağını çünkü aşk için ödediğimiz bedel kederdir” demişti.

Lisa Marie, tek oğlunun ölümünün ardından yas üzerine yürek burkan bir makale yazdıktan sadece beş ay sonra, 12 Ocak 2023’te 54 yaşında kalp krizinden öldü. Benjamin Keough, iki yıl önce intihardan öldü. Lisa Marie’nin diğer kızı, Riley KeoughLisa Marie’nin eski sevgilisiyle paylaştığı Danny KeoughBen ile birlikte Lisa Marie’nin annesiyle görüntülendi. Priscilla PresleyPazar günü cenazeye geliyor.

Sarah Ferguson Cenazede Lisa Marie Presley'i Anıyor - Hollywood Life
Fergie, 22 Ocak 2023’te Graceland’e varıyor. (ARKA GRID)

“Priscilla’ya Lisa Marie’nin annesi olarak bakıyoruz. Lisa Marie’ye bakıyoruz ve bir oğlunu kaybettiğini söylüyoruz,” diye devam etti Sarah. “Çocuklarını kaybeden anneler – bunun için bir kelime yok. Bugün eylemden bahsediyoruz ve eylem ilerlemenin yolu. Riley, Harper ve Finley ve tüm aile için sizi desteklemek için ilerliyoruz – hepimiz yanınızdayız ve elimizden geldiğince size yardım edeceğiz – elinizi uzatırsanız orada olacaksınız.

Cenazeden bir gün önce Sarah, 27 yaşında vefat eden Benjamin’in kaybının ardından iyi arkadaşının kırık bir kalpten öldüğüne inandığını açıkladı. Kraliyet güzeli, “Sanırım artık Ben’le birlikte,” dedi. Altıncı Sayfa Cumartesi günü. “Bence Finley, Riley ve Harper’ın ileriye dönük olarak tam olarak desteklendiğinden emin olmamız gerekiyor,” diye devam etti. “Onlarla çok gurur duyuyordu, çok gurur duyuyordu. Bana ‘Evet, şu anda çocuklarımın ne kadar harika olduğu konusunda gerçekten fışkırıyorum’ diye yazardı. Ayrıca, artık Priscilla’ya bakmamız gerekiyor, değil mi?”

Bu arada Priscilla, rahmetli kızının anısına da saygılarını sundu (bkz. burada), Riley’nin kocasıyla, Ben Smith-Petersonkarısının rahmetli annesine yazdığı yürek burkan haraç mektubunu da okuyor (konuşmaya bakın burada).

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/22/sarah-ferguson-tribute-lisa-marie-presley-funeral/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir