Sarah Dessen Mandy Moore Buluşmasında & ‘Along For The Ride’ – Hollywood Life


Sarah Dessen


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Jordan Strauss/AP/Shutterstock

Sarah Dessen’ın en çok satan kitap Yolculuk için artık bir Netflix hitidir. Yazarın sevilen karakterleri, kitap yayınlandıktan on yıl sonra hayat buluyor. HollywoodYaşam hakkında özel olarak Sarah ile konuştu Yolculuk için birlikte büyük ekrana giden yol.

Yolculuk için
‘Along for the Ride’ filminde Belmont Cameli ve Emma Pasarow. (Netflix)

“Kitabın zaten kendine ait bir hayatı var. Yeni bir sürüm olmaması güzel. Tanıtımını yaptığım, dolaşıp uzun süre hakkında konuştuğum bir kitap. Bu yeni hayatı üstlendiğini görebilmek çok güzel, ”dedi Sarah HollywoodYaşam. ” Gibi hissediyorum Sofya [Alvarez] tüm güçlü yanlarını alıp güçlendirdi, ki bu benim yapamadığım bir şeydi. Kendi eşyalarımı asla adapte edemezdim. Korkunç olacağımı hissediyorum… Sadece heyecanlandım. Gerçekten öyleyim ve bunun ilk olduğunu ve bu zamanda ortaya çıkmasını seviyorum, kaybedilen zamanı ve ikinci şansı telafi etme fikriyle gerçekten rezonansa girecek ve kaçırdığımız, belki de gitmeyecek şeyler sonsuza kadar.”

Yolculuk için Sarah’ın romanlarının planlanan üç Netflix film uyarlamasından ilki. Yazar nedenini açıkladı Yolculuk için Netflix’te Dessen hanedanını başlatmak için mükemmel bir film.

Sarah, “Sanırım pandemiden çıkarken hepimiz değişiklik yapıyoruz” dedi. “Birçok insanın kendi ekseni etrafında döndüğünü hissediyorum ve çok fazla şeyi ertelemek istemediğinizi fark ettik. Auden her zaman geleceği düşünen bir kız ve ben de böyleydim, özellikle de o kitabı yazarken. Sanırım pandemi boyunca çok değiştim ve kızım büyüdükçe çok değiştim çünkü bu beni büyümeye ve farklı bir insan olmaya zorladı. Eskiden hep bir sonraki yapmam gereken şeye odaklanırdım. Her zaman git, git, git, git, git, git. Şimdi bir süre hareketsiz kalmaya zorlandım ve bundan hoşlandığımı görüyorum. Ama o açlığı ve mükemmeliyetçiliği anlıyorum. Bununla her zaman ilişki kurabileceğim ve bence bu herkesin ilişki kurabileceği bir şey.”

Netflix filmi, yaklaşık 20 yıldır ilk kez Sarah’nın kitaplarından biri beyazperdeye uyarlandı. Son kitaptan filme uyarlaması Nasıl başa çıkılırhangi kombine Bu yaz ve Senin gibi biri. Film 2023’te 20 yaşına girecek.

Nasıl başa çıkılır
Mandy Moore, 2003 yapımı ‘Nasıl Başa Çıkılır’ filminde. (Everett Koleksiyonu)

“Bu harika bir deneyimdi. Daha gençtim ve sete gitmem gerekiyordu. buluşmam lazım Mandy Moore o yükselişteyken. buluşmam lazım Allison Janney, ve gerçekten çok iyiydi. Bir senarist tarafından tek kitap haline getirilmiş iki kitap olduğu için kesinlikle biraz daha mesafeliydim. Bununla [Along for the Ride], Sofia ile vizyonu ve her şey hakkında gerçekten çok şey konuşabildim, ancak genç bir yazar için çok iyi bir deneyimdi ve bunu tekrar yapabilmem ne kadar şaşırtıcıydı. Bunun bir kez olması bile inanılmaz ve şimdi tekrar yapacağım ve bundan gurur duyuyorum.”

Sarah olmadan işaret etti Bu biziz yıldız Nasıl başa çıkılır “yapılmış olmazdı.” Mandy’nin yaklaşmakta olan film uyarlamalarından birinde rol almasını ve onu ve Mandy’yi tam bir çember haline getirmesini umuyor.

“Ben her zaman Mandy’yi destekliyorum. Bu diğer filmlerden birinde oynayacağına dair bir fantezim var. Kızı oynamaktan anneyi oynamaya geçmesini çok isterim” dedi Sarah. HollywoodYaşam. Yolculuk için şimdi Netflix’te yayınlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/sarah-dessen-mandy-moore-movie-along-for-the-ride/

Yorum yapın