Şaplarla Başa Çıkamayacak Kadar Sıcak Yerde Rekabet Ediyor İzle Lava mı


yarışmacılar İşlenemeyecek Kadar Sıcak sıcağa alışkınlar, ama lav, bu farklı bir hikaye.

Harry Jowsey ve Chase DeMoor-Netflix sosyal deney realite şovunun sırasıyla birinci ve ikinci sezonlarındaki yarışmacılar-yeteneklerini Netflix’e getiriyorlar. Zemin Lavprömiyeri 3 Haziran olan ikinci sezondan bu özel klipte.

Gösteride yarışmacılar, altlarındaki “lav”a herhangi bir vücut parçası dokunmamaya çalışırken tehlikeli bir engel parkurunda ilerlemek zorunda kalıyorlar.

Klipte Harry’ye bir dart tahtası yuvarlamak, böylece bir dans makinesine ulaşıp bir disko topunu aşağı indirmek ve çıkışa daha yakın sallanmakla görevlendirildi. Evet, bunu doğru okudunuz.

Ancak, Harry dev dart tahtasına tırmandığında dönmeye başlar ve muhteşem bukleleri tehlikeli bir şekilde lavlara dokunmaya yaklaşır. Kendini kurtarmak için ters bir bölünme yapmak zorunda kalır.

“Biliyorsun, Avustralya’da dart tahtaları aslında diğer yönde dönüyor.” Zemin Lav ev sahibi Rutledge Ahşap klipte şakalar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333289/too-hot-to-handle-star-harry-jowsey-s-floor-is-lava-run-needs-to-be-seen-to-be-believed?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel