Sandra Oh, Justin Trudeau ile Kraliçe Elizabeth’in Cenazesine Katıldı – Hollywood Life


Sandra Ah


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Sandra Ah51 yaşında, görülmesi en şaşırtıcı yüzlerden biriydi. kraliçe ikinci Elizabeth19 Eylül Pazartesi günü cenaze töreni düzenlendi Kanada doğumlu oyuncu Kanada Başbakanı’na katıldı. Justin Trudeau ve Westminster Abbey’deki geçit töreninde Kanada delegasyonunun üyeleri. Birkaç ay önce Kanada Nişanı’na atanan Sandra, tamamen siyah giyinmiş ve bir Kanada rozeti takmıştı.

Sandra, Victoria Haçı, George Haçı ve Şövalyelik Nişanı sahiplerini içeren tören alayının bir parçasıydı. BBC. bu Grey’in Anatomisi şap, olimpik yüzücü de dahil olmak üzere Kanada Düzeninin diğer üyeleriyle yürüdü Mark Tewksbury ve ünlü müzisyen Gregory Charles. Justin Trudeau ve eşi sofi Kanadalı alayı yönetti.

Kanada Nişanı, 1967’de Kraliçe II. Elizabeth tarafından oluşturulmuştur ve Kanada’daki en yüksek ikinci sivil onurdur. Sandra, Haziran 2022’de “sahne ve ekran başarısı için” Kanada Nişanı’na Memur olarak atandı. Onur, Sandra’nın popüler şovundan sadece iki ay sonra geldi. Havva’yı Öldürmek Bitti.

Sandra Ah
Sandra Oh (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Hayranlar Sandra’yı Kraliçe’nin cenazesinde görmeyi beklemiyorlardı ve Twitter’daki görünümüne tepki gösterdiler. Bir Twitter kullanıcısı, “SANDRA OH KRALİÇE’NİN CENAZEİNDE NEDEN OLDU” söz konusudiğer tweetlendiSandra Ah Queens cenazesine katılmak, 2022 için tombala kartımda yoktu.” Üçüncü bir kişi Twitter’da, “Aslında inanamıyorum Sandra Ah İngiltere Kraliçesi’nin cenazesinde.. Ne kadar saçma bir dünya çarpışması gibi.”

Kraliçe II. Elizabeth’in cenazesi, 8 Eylül’de 96 yaşında vefat eden sevgili hükümdar için 10 günlük yas tutmanın doruk noktası. Katılanlar arasında oğlu da var. Kral Charles IIIonun torunları Prens William ve Prens Harryve onun torunları Prens George ve Prenses Charlotte.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/sandra-oh-justin-trudeau-queen-elizabeth-funeral-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir