Sandoval ve Raquel Leviss’in Ariana Madix Yakınlarda Uyurken Seks Yaptıkları İddia Edildi


Daha sonra, sırasında Vanderpump Kuralları 10. sezon finalinde izleyiciler, Tom ve Ariana’nın dokuz yıllık ilişkisinin nasıl dramatik bir şekilde sona erdiğini ilk elden gördüler. (Daha fazla bomba için buraya gidin.)

Aslında, hararetli yüzleşmeleri sırasında Ariana, Tom ve Raquel’in ilişkisini “saçmalık” ve “iğrenç” olarak adlandırmaya devam etti.

Tom’a “Senin için ayağa kalktığım, seni savunduğum, seni desteklediğim her an için pişmanım” dedi. “Hiçbir değerin yok ve bunu ruhunun derinliklerinde hissetmeni istiyorum. Senin yanında duran, seni seven ve geri kalanını inşa etmeye hazır olan kadının ağzından çıkan o sözleri duymanı istiyorum. senin etrafındaki hayatımın.”

Bu arada, Tom ve Raquel birbirlerine olan aşklarını ilan etmeye devam ettiler ve Tom, “burada bir şey olmasaydı bunu asla yapmayacağını” söyledi.

Ama drama henüz bitmedi çünkü Vanderpump Kuralları 10. sezon buluşması 24 Mayıs Çarşamba günü saat 21:00 ET’de Bravo’da başlıyor.

(E! ve Bravo, NBCUniversal ailesinin bir parçasıdır.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375341/ariana-madix-claims-tom-sandoval-and-raquel-leviss-had-sex-in-her-guest-room-while-she-was-asleep?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir