Sanditon’ın Kaderleri, Savaşçı Rahibe ve Daha Fazlası Ortaya Çıktı


Tatil sezonu? Daha çok iptal sezonu gibi.

2022’nin sona ermesiyle birlikte ağlar ve yayıncılar, TV dizilimleriyle ilgili zorlu görüşmeler yapıyor. Ve bu nedenle, bazı favori dizilerimizin Yeni Yıl’da yeni bölümler için geri dönmeyeceğini üzülerek bildiriyoruz.

Yeni başlayanlar için, HBO ve HBO Max toplu olarak rafa kaldırıldı Aşk Hayatı, aslalar, Sürtük, Efsanevi, Los Espookys ve Fboy Adası ana şirketi WarnerMedia’nın Discovery Inc. ile birleşmesinden sekiz ay sonra. Hayranlar, o zamandan beri bu iptal serisinden duydukları hayal kırıklığını bir kullanıcıyla dile getirdiler. yazı Twitter’da, “HBO Max için sağlam hayran kitlelerine sahip bu kaliteli şovları iptal etmek zalimce değil, aynı zamanda onları platformdan kaldırmak da düpedüz saygısızlık. Sanat var olmayı, görülmeyi ve TV şovları için sahip olmayı hak ediyor. insanların onlara neşe getiren bir şeyi tekrar ziyaret edebilecekleri bir ev.”

Ağ her ikisini de iptal ettiği için Starz da programını sarstı. Yükselt ve Tehlikeli İlişkiler bu hafta.

PBS Masterpiece hayranları Sanditon planlanan üçüncü sezon artık dönem parçasının son taksiti olacağından, kendilerini bir vedaya hazırlamalılar. Netflix’in Savaşçı Rahibe ayrıca dizinin ikinci sezon prömiyerinden sadece bir ay sonra yayıncı tarafından kesilmesiyle zamansız bir sonla karşı karşıya kaldı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358147/the-fates-of-lessigreatersanditonlessigreater-lessigreaterwarrior-nunlessigreater-lessigreaterstep-uplessigreater-and-many-more-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir