Sammi ‘Jersey Shore’a Döndükten Sonra Ronnie Magro Geleceğine Dair İpuçları Verdi – Hollywood Life


Ronnie Magro


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Önceki Jersey Sahili: Aile Tatili yıldız Ronnie Ortiz-Magro37 yaşındaki eski sevgilisinin haberi çıktıktan sonra geleceği hakkında şifreli bir mesaj paylaştı. Sammi Canım Giancola, 36, MTV realite şovuna geri dönüyor. 2021’de akıl sağlığına odaklanmak için diziden ayrılmasıyla meşhur olan Ronnie, instagram 13 Mart’ta kendi fotoğrafını “Sırada ne var 👀 için sabırsızlanıyorum” başlığıyla paylaştı. Yorumlar bölümünde hayranlar, Ronnie’nin geri dönebileceğini tahmin etti. Jersey Sahili Artık Sammi tekrar işin içine girdiğine göre.

Ronnie şifreli gönderisini, 2009’dan 2016’ya kadar ara sıra çıktığı Sammi’nin önümüzdeki sezon için bir teaser’da yer almasından sadece iki gün sonra paylaştı. Jersey Sahili: Aile Tatili. MTV’den “O hala tanışabileceğiniz en tatlı orospu” instagram Alt yazı, Sammi’nin yeşil perde önünde bir günah çıkarma törenini çekerken çekilmiş bir fotoğrafının yanında okundu. Sammi, dönüşünü bir mektupta doğruladı. Instagram gönderisi kendi yazdığı yerde, “Tamam, sonunda söyleyebilirim… Geri döndümkk! ☺️ @jerseyshore #jsfamilyvacation.”

Ronnie Magro
Ronnie Ortiz-Magro (Fotoğraf: Shutterstock)

Sammi başlangıçta oyunun yeniden başlatılmasına katılmamayı seçti. Jersey Sahili franchise, 2009’da çıkış yaptığında orijinal bir kadro üyesi olmasına rağmen. Yıldız, “Bu sezon gösteriye katılmamayı seçtim çünkü şu anda hayatımda tamamen farklı bir yerde işlerime ve ilişkilerime odaklanıyorum” dedi. onun üzerinde instagram önünde Jersey Sahili Ailesi Tatil Nisan 2018’de prömiyer. Ayrıca, Ronnie ile geçmişteki çalkantılı ilişkisine gönderme yapıyor gibi görünen “potansiyel olarak toksik durumlardan kaçınmak” istediğini söyledi.

Ronnie ayrıydı Jersey Sahili: Aile Tatili birlikte atmak Mike “Durum”sorentino, Snooki (Nicole Polizzi), Vinny Guadagnino, Pauly D, Jenni Farley(JWOWW), Angelina PivarnickVe Deena Nicole Cortese, 2018’de prömiyer yaptığında. Ancak dört sezonun ardından Ronnie, “çok uzun süredir görmezden geldiğim akıl sağlığı sorunları” için resmi olarak tedavi görmek üzere gösteriden ayrılmaya karar verdi. Hareket, yakın partner şiddeti nedeniyle tutuklanmasının ardından geldi. Son bölümü Ocak 2022’deydi, ancak o yaz daha sonra bir bölüm için kısa bir süre geri döndü ve bu sırada oyuncu kadrosuyla uzlaşma arzusunu dile getirdi.

40 yaşındaki Durum, Ronnie’nin gösteriye geri dönme şansı hakkında konuştu ile bir röportajda çok güzel Ocak ayında. Mike, “Onu gelecekte görmek kesinlikle bir TBD,” dedi. “Umarım bu tatili ciddiye almıştır… ve eminim ki daha iyi bir yerdeyse, gelecekte onu tekrar görme fırsatı olabilir.” Mike, kararın “kendisine bağlı olmayacağını” ekledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/ronnie-magro-teases-future-sammi-sweetheart-return-jersey-shore/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir