Samira Wiley ‘Damızlık Kızın Öyküsü’nün 5. Sezonu ve Moira’nın Sonunu Anlatıyor – Hollywood Life


Samira Wiley


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Samira Wiley nasıl istediği konusunda “çok güçlü bir fikri” var Damızlık Kızın Öyküsü hayranlarının en sevdiği karakteri Moira Strand için sona erecek. Emmy Ödüllü yıldız, “Moira’nın bu işi biraz sevgiyle bitirmesini gerçekten, gerçekten, gerçekten istiyorum” dedi. HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, promosyon yaparken Şükran Projesi Haziran’da Tribeca Festivali’nde galası yapılacak belgesel.

Şu anda Kanada’da yaşayan ve hit Hulu dizisinde Gilead’den arınmış olan Moira’dan 35 yaşındaki Samira, “Geçen sezon neredeyse bir kız arkadaşı oluyordu,” diye ekledi, “ancak bazı şeyler ters gitti ve bu da işe yaramadı. Ben, dang, kız şanssız. ”

Samira Wiley
‘Damızlık Kızın Öyküsü’nde Samira Wiley (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Samira, “Özellikle tüm TSSB ve her şeyle çok şey yaşadı” dedi. “Bence hayatında kolay, hoş bir aşk ve karmaşık olmayan bir şey bulması onun için gerçekten çok hoş olacak.”

Damızlık Kızın Öyküsü Haziran ile ayrıldı (elisabeth yosunu) Moira ve kocası Luke ile yeniden bir araya geliyor (OT Fagbenle) ve kızı Nichole, Kanada’da. Şu anda çekimleri devam eden 5. Sezon, Moira ve June arasındaki hayranların – ve Samira’nın kendisinin – çok uzun zamandır beklediği yeniden bir araya gelmenin daha fazlasını keşfedecek.

“İlk sezondan beri ilk kez partnerime gerçekten kavuştuğumu hissettim. Aynı kişi olmaması dışında,” dedi Samira. “Ve geçen sezonki tuhaf mücadelelerini ve ilişkilerini gerçekten görüyoruz. Ve bu sezon, Moira ve June arasında şu anda birbirleri için kim olduklarını anlamaya çalışmak daha çok ve ben olarak, Moira olarak tam olarak neye inanıyorum?”

“Geçen sezon o kadar çok şey gördük ki June herkesi öldürmeye çok istekliydi ve Moira ‘Bekle, bakmamız gereken bir bebeğimiz var, sakin ol’ dedi” dedi Samira. “Gerçekten, Gilead ile Kanada’nın içinden nasıl savaşılacağını bulmaya çalışıyor. Ve bunları nasıl farklı şekilde yapıyorlar? Ayrıca Gilead ile Kanada’nın içinden savaşmak mümkün mü, yoksa bu imkansız mı? Ve bu mümkün değilse, bir sonraki adım nedir?”

Elisabeth Moss ve Samira Wiley
Elisabeth Moss ve Samira Wiley ‘Damızlık Kızın Öyküsü’nde (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Samira ile takım oldu Günde Bir üretmek için Şükran Projesi, kendilerini içten ve dıştan iyileştirmek için bir araç olarak düzenli olarak kişisel şükran eylemlerini kullanan bireylerin gerçek hikayelerini içerir. bu Turuncu yeni siyahtır eşiyle birlikte 1 yaşında bir kızı olan şap Lauren Morelli, HL’ye projeyi yaratmanın “bir rüyanın gerçekleşmesi” olduğunu söyledi ve ona bir diyabet hastası olarak vücudu için minnettar olmayı öğretti. Samira belgeselden “Gerçekten bana hayatımın bir süredir gerçekten incelemediğim farklı bölümlerini gösterdi” dedi. “Ve bana kendi kişisel şükran yolculuğumda ne kadar ilerlediğimi gösterdi.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/29/samira-wiley-handmaids-tale-season-5-interview/

Yorum yapın

SMM Panel