Sami Sheen Yeni Sadece Hayran Fotoğrafında Beyaz İç Çamaşırını Sallıyor – Hollywood Life


Sami Sheen


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Sami Sheen, 18, Instagram takipçilerine yeni OnlyFans hesabındaki en son içeriklere bir bakış sunuyor. kızı Denise Richards ve Charlie Sheen parlak kırmızı rujunu sallarken beyaz bir açık düğmeli üst altında beyaz bir iç çamaşırı üstünü gösteren bir özçekimi paylaşmak için hikayesine gitti. Uzun sarı saçları dökülmüş, gümüş halka küpelerle aksesuar takmıştı ve muhteşem mavi gözleriyle kameraya bakarken hafifçe gülümsemişti.

“bağlantıyı tıklayın;) OF’ta az önce yayınlandı”, fotoğrafın yanı sıra OnlyFans hesabının bağlantısını da yazdı. Özel içerik sitesine verilen bağlantıya göre, Sami’nin gönderilerine erişim aboneliği aylık 19,99 ABD dolarıdır. Sitedeki profilinde “haftada 3 kez yeni içerik” yazıyor, ayrıca abonelere “mesajları açık” sözü veriyor ve onları “gel benimle konuşmaya!” teşvik ediyor.

Sami Sheen
Bir önceki gezi sırasında Sami Sheen. (arka plan)

Sami’nin en son iç çamaşırı fotoğrafı, tartışmalı OnlyFans hesabını oluşturmak için manşetlere çıktıktan sonra geldi. Charlie başlangıçta, kullanıcıların kışkırtıcı videolar ve resimler yayınlamasına izin veren sitede kızının bulunmasına karşı olsa da, son zamanlarda her şeye bakış açısını değiştirdiğini itiraf etti ve hepsi Sami’nin annesi, eski karısı Denise sayesinde oldu. Aktör, “Denise, acelemde gözden kaçırdığım ve görmezden geldiğim çeşitli göze çarpan noktaları aydınlattı” dedi. Bize Haftalık 18 Haziran’da yayıncısı aracılığıyla, Jeff Ballard. “Şimdi her zamankinden daha fazla, Sami’nin bu yeni maceraya atılırken güvenebileceği birleşik bir ebeveyn cephesine sahip olması çok önemli. Bu andan itibaren, ona bolca sahip olacak.”

Sami, OnlyFans’a katıldığını ilk olarak 12 Haziran’da Instagram’da seksi bir bikini fotoğrafıyla duyurdu. Havuz fotoğrafına “Daha fazlasını görmek istiyorsan biyografimdeki bağlantıya tıkla” yazdı. Charlie ilk başta Sami’nin devam etmeye karar verdiği yeni yolculuk hakkında bir açıklama yaptığında, buna “göz yummadığını” söyledi. “Şu anda 18 yaşında ve annesiyle birlikte yaşıyor. Bu benim çatım altında olmadı” dedi. Bize Haftalık 13 Haziran’da yaptığı açıklamada, “Bunu tasvip etmiyorum ama engelleyemediğim için onu klas, yaratıcı olmaya ve dürüstlüğünden ödün vermemeye çağırdım.”

Sami Sheen, Charlie Sheen
Sami ve Charlie Sheen bir gezi sırasında yürüyorlar. (ROMA / MEGA)

Denise’in temsilcisi, Charlie’nin düşünceleriyle çelişiyor gibi görünen başka bir açıklama yaptı. diye sonuçlandırdı. Temsilci, “Sami 18 yaşında ve bu karar kimin evinde yaşadığına bağlı değildi” dedi. HollywoodYaşam. “Bir ebeveyn olarak yapabileceğim tek şey ona rehberlik etmek ve yargısına güvenmek ama o kendi seçimlerini yapıyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/sami-sheen-white-lingerie-onlyfans-pic-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir