Sami Sheen Yeni Fotoğraflarında Tatilde Pembe Bikini Rocks – Hollywood Life


Sami Sheen


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Stewy / BACKGRID

Sami Sheen18 yaşındaki, geçtiğimiz hafta sonu kumsalda yaptığı en son gezi sırasında tonda vücudunu sergiledi. kızı Denise Richards ve Charlie Sheen tatil yaptığı Maui Hawaii’de kumların üzerinde çeşitli pozlar verirken açık pembe bikini giydi. Uzun sarı saçlarını toplamıştı ve bir noktada, güneşli yerde uzun süre yürürken bir omzunun üzerinde uzun bir askılı beyaz bir çanta taşıyordu.

Sami Sheen
Hawaii’de sahilde Sami Sheen. (Güveç / ARKA GRİD)

Sami’nin son fotoğrafları ablasının peşine düştü lola ayrıca Hawaii’de mayo ve bisiklete binme fotoğraflarını paylaşmak için sosyal medyaya gitti, bu da Sami ile bir kaçamak olduğunu gösteriyor. Fotoğraflar geçen hafta yayınlandı ve Lola’yı mavi ve beyaz desenli bir bikini içinde gülümseyip kumda oynaşırken ve bisiklete binerken kot kısa tulum içinde gösterdi. Bir noktada, kumda bir kalp şekli de çizdi ve harika vakit geçiriyor gibi görünüyordu.

Sami Sheen
Sami’nin sahilde bir başka fotoğrafı. (Güveç / ARKA GRİD)

Sami ve Lola Hawaii fotoğraflarıyla dikkat çekmediğinde, bunu başka tür fotoğraflardan alıyorlar. Sami son zamanlarda, iç çamaşırı ve daha pek çok göz alıcı fotoğrafını paylaştığı OnlyFans uygulamasında süper popüler hale geldi. Ünlülerin NSFW içeriği yayınlamasına izin verdiği bilinen tartışmalı uygulamaya katılma kararı bazı çevrelerden eleştiri alsa da, Charlie kısa süre önce eski sevgilisi Denise olduğu için kabul ettiğini söyledi.

Aktör, “Denise, acelemde gözden kaçırdığım ve görmezden geldiğim çeşitli göze çarpan noktaları aydınlattı” dedi. Bize Haftalık 18 Haziran’da yayıncısı aracılığıyla, Jeff Ballard. “Şimdi her zamankinden daha fazla, Sami’nin bu yeni maceraya atılırken güvenebileceği birleşik bir ebeveyn cephesine sahip olması çok önemli. Bu andan itibaren, ona bolca sahip olacak.”

Sami, OnlyFans’a katıldığını ilk kez Haziran ayında duyurdu ve o zamandan beri sosyal medyada tanıtımını yapıyor. Takipçileri, belirli bir ücret karşılığında, yalnızca OnlyFans platformunda yayınlamayı seçtiği fotoğraf ve video içeriğine erişebilir. gibi diğer yıldızlar bella thorneuygulamayı da başarıyla kullandı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/11/sami-sheen-pink-bikini-vacation-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir