Samantha Markle kimdir? – Hollywood Hayatı


Meghan Markle, Samantha Markle


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Shutterstock/Kevin Manning/MEGA

  • Meghan Markle, 2018’de İngiltere Prensi Harry ile evlendikten sonra bir aktristen kraliyete dönüştü.
  • Meghan’ın üvey kız kardeşi Samantha Markle ve paylaştıkları baba Thomas Markle ile olan ilişkisi, kraliyet düğünü öncesinde hızla kötüleşti.
  • Samantha, Meghan’ı sürekli olarak alenen eleştirdi ve hatta 2022’de ona hakaretten dava açtı.
  • Meghan, aile dramı için üzüldüğünü ifade etti ancak aynı zamanda Samantha ile ilk etapta hiç ilişkisi olmadığını da belirtti.

Meghan Markle41, ile samimi (ve televizyonda yayınlanan) sohbeti sırasında bir dizi şok edici ifşaat paylaştı. Oprah Winfrey 7 Mart 2021’de. Meghan’ın kocasının da yer aldığı röportajda hiçbir konu yasaklanmadı, Prens Harry. Sussex Düşesi, şaşırtıcı bir şekilde, babasının yanında üvey kız kardeşi de dahil olmak üzere, aile üyeleriyle yabancılaşmış ilişkisini tartıştı. Samantha Markle.

Röportajın ardından Samantha, Meghan’ı aile geçmişi ve ilişkileri hakkında yalan söylemekle suçlayarak ona hakaretten dava açtı. Ancak 75.000 dolarlık dava Mart 2023’te reddedildi. Samantha ve Meghan’ın onunla ilişkisi hakkında aşağıdan bilgi edinin.

Samantha Markle kimdir?

Samantha Markle kimdir? – Hollywood Hayatı
Samantha Markle, yıllar boyunca sürekli olarak Meghan Markle hakkında medyaya şikayette bulundu (Fotoğraf: Kevin Manning/MEGA)

58 yaşındaki Samantha Markle’ın kızı Thomas Markle Ve Roslyn Sevgisiz, Thomas’ın ilk eşi. adında bir de erkek kardeşi vardır. Thomas Markle Jr. Samantha babasının izinden gitti ve birkaç yıl eğlence sektöründe yazar ve oyuncu olarak çalıştı. Samantha, soyadını Markle olarak değiştirmeden önce soyadı Grant tarafından gitti.

Meghan’ın Prens Harry ile olan ilişkisine dair haberler geniş çapta duyurulduğunda Samantha, Meghan ile olan ilişkisi hakkında konuşmak için İngiltere ve Amerika’daki çeşitli talk show’lara çıktı. Sonuç olarak, Samantha sözde her şeyi anlatan bir kitap yayınlamaya devam etti. Prenses Pushy’nin Kardeşinin Günlüğü Bölüm 1Kitapta Samantha, Meghan’a hayatı boyunca bir prenses gibi davranıldığını ve bunu asla takdir etmediğini iddia etti.

Kitapta, “Babamın Meg’e herhangi bir konuda hayır dediğini hiç duymadım,” diye iddia etti ve Meghan’ın yaşlandıkça daha “talepkar” hale geldiğini ekledi. “Harika bir eğitim alması için Meg’e para ödüyordu ve Meg minnettarlık göstermek yerine, aşağılıyor ve kontrol ediyordu” diye yazdı.

Samantha ayrıca, 2018’de silinen ateşli bir Twitter rantında Meghan’ın eğitimi hakkında da konuştu. Meghan, Güney Pasifik Üniversitesi’ndeki öğrencilere seslendikten ve eğitimin önemi hakkında konuştuktan ve maliyetleri yasaklamanın farkında olduğunu açıklayarak onlarla aynı hizaya geldikten sonra, Samantha, Meghan’a yalancı dedi. “Onun tüm eğitim masraflarını babamız karşıladı! Bu konuşma doğru değil” diye şikayet etti Altıncı Sayfa. “Etkinleştirmeyi durdurun! Bir yalanı asla ödüllendirme, ne kadar kabarık olursa olsun! Bu yanlış ve gezegende bunu babamın elinden alacak hiçbir güç yok” diye devam etti. “Kadınlara gerçekle ve şükranla ilham vermeli! Rulo [sic] model şükran [sic] ve gerçek, yalan değil.”

Meghan’ın görüşmediği kız kardeşi, yalnızca parayı önemsediğini ve kraliyet üyesi olduktan sonra ailesini toz içinde bıraktığını iddia ederek, yıllar boyunca onunla yaşadığı dehşeti paylaşmaya devam etti. Temmuz 2021’deki bir radyo röportajında, Meghan’ın kontrolsüz bir kişilik sorunu olduğunu bile iddia etti. “Kesinlikle narsisistik bir kişilik bozukluğu görüyorum. Ona teşhis koymuyorum. Bir danışman görmesi gerekiyor,” diye Avustralya radyo programında varsayımda bulundu. Fifi, Fev ve Nickbaşına Altıncı Sayfa.

Samantha, 2018’den beri Meghan ile evli olan ve onunla iki çocuğu paylaşan Harry için üzüldüğünü söyledi. “Onu ailesinden, tüm arkadaşlarından, bildiği hayattan uzaklaştırdı” diye iddia etti. “Bana, sonunda hayatlarının çok korkunç olduğuna ve onları esir alan kişiye âşık olduklarına inanmaya başlayan kaçırılan kurbanlardan birini hatırlatıyor.”

Meghan Markle, Samantha ile Hiçbir Zaman İlişkisi Olmadığını Söyledi

Meghan’ın Prens Harry ile olan ilişkisi ve ardından evliliği boyunca, babası Thomas Markle’ın ailesiyle olan ilişkisi gerginleşti. Sussex Dükü ve Düşesi’nin düğününden önce, Meghan’ın üvey kız kardeşi sabah talk şovlarına çıkmaya ve Meghan hakkında konuşmaya devam etti. Meghan’ın ailesindeki dram, Meghan’ın babası kalp krizi geçirip kızının düğününü atlama kararı aldığında – yani kendisi için bir takım elbise seçerken çekilmiş fotoğraflarını sahneledikten sonra – daha da kötüleşti. Meghan’ın annesi, Doria Raglandkraliyet düğününe katıldı.

Daha yakın bir zamanda Meghan, Oprah ile bomba gibi CBS röportajında ​​​​kız kardeşiyle olan ilişkisi hakkında ayrıntılara girdi. Meghan, üvey kız kardeşinin kitabına atıfta bulunarak, “Beni tanımıyorsan ‘her şeyi anlatmanın’ çok zor olacağını düşünüyorum,” dedi. “Bu babamdan çok farklı bir durum. İhanetten bahsettiğinizde, ihanet ilişkiniz olan birinden gelir. Gerçekten tanımadığım insanlar hakkında konuşmaktan çekiniyorum.”

“Çevremde büyüyen herkesin bildiği tek çocuk olarak büyüdüm. Keşke kardeşlerim olsaydı. Kardeşlerim olmasını çok isterdim. Hamile kalacağım için çok heyecanlıyım, bu yüzden Archie birisi var son gördüğümde [Samantha] en az 18, 19 yıl önce olmalı. Ondan önce, ondan 10 yıl önce,” Meghan, Oprah ile paylaştı.

Meghan, kız kardeşinin soyadını yalnızca Meghan ve Prens Harry çıkmaya başladığında değiştirdiğini bile iddia etti. “Soyadını tekrar Markle olarak değiştirdi, sanırım o sırada 50’li yaşlarının başındaydı, ancak Harry ile çıkmaya başladığımda. Bence bu yeterli diyor, ”diye iddia etti Meghan.

Samantha, 2022’de Meghan’a Dava Açtı

Samantha Markle kimdir? – Hollywood Hayatı
Meghan Markle’ın ailesiyle ilişkisi oldukça gergin (Fotoğraf: Shutterstock)

2020 kitabının yayınlanmasının ardından, Özgürlüğü Bulmak: Harry ve Meghan ve Modern Bir Kraliyet Ailesinin Oluşumu, ve Meghan ve Prens Harry’nin ifşa edici Oprah röportajı, Samantha eskisine karşı bir hakaret davası açtı. Takım elbise yıldız. 2022 davası, Meghan’ın kitapta “yanlış ve kötü niyetli beyanlar yayınladığını ve yaydığını” ve mahkeme belgelerine göre, görüşme sırasında “üvey kız kardeşi tarafından dünya çapındaki bir izleyici kitlesine yaptığı yanlış ve kötü niyetli beyanlar” nedeniyle Samantha’nın itibarının lekelendiğini iddia etti. Bu gece eğlence.

Meghan, Temmuz 2022’de davaya bir yanıt vererek, “Birinin kendi çocukluğunu nasıl gördüğünden daha kişisel ve öznel bir duygu hayal etmek zor.” Belgeler, Samantha’nın Meghan’ın “tek çocuk” olmakla ilgili açıklamalarını bağlamından kopardığını söylemeye devam etti. “Meghan’ın ‘tek çocuk olarak büyüdüğü’ sorusuna verdiği yanıt, açıkça, genetik kardeşleri veya üvey kardeşleri olmadığı şeklindeki nesnel bir gerçeğin ifadesi anlamına gelmiyordu. Daha ziyade, bir kişinin çocukluğu hakkında ne hissettiğine dair öznel bir ifadenin ders kitabı örneğiydi” diyor belgeler.

Meghan, Eylül 2022’de davayı düşürmeye çalıştı, ancak başarısız oldu ve Floridalı bir yargıç Şubat 2023’te dava için ifade vermek zorunda kaldı. Ancak bir ay sonra, 31 Mart 2023’te dava reddedildi ve Meghan galip geldi. Yargıç Charlene Edwards Honeywell 31 Mart’ta sunduğu mahkeme belgelerinde Meghan’ın ABD’de yaptığı açıklamalardan sorumlu olmadığını yazdı. Özgürlüğü Bulmak, yazmadığı ve Oprah röportajı sırasında “görüşünü” verdiği için. Yargıcın dosyasında, “Makul bir dinleyicinin anlayacağı üzere, sanık yalnızca çocukluğu ve üvey kardeşleriyle ilişkisi hakkında fikir beyan ediyor” dedi. BBC. “Dolayısıyla mahkeme, sanığın ifadesinin nesnel olarak doğrulanabilir veya ampirik kanıtlara tabi olmadığını tespit etmiştir…. davacı, sanığın kendi çocukluğuna ilişkin görüşünü makul bir şekilde çürütemez.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/meghan-markle-sister-4343684/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir