Sam Waterson’ın Law & Order 22. Sezonunda Kaderi Açıklandı


Merak etme Yasa ve Düzen Hayranlar, Bölge Savcısı Jack McCoy yakın zamanda hiçbir yere gitmiyor.

Sam Waterston NBC canlanma serisinin 21. sezonu için bu yılın başlarında geri döndü. Ve şimdi, oyuncunun suç dramasının 22. sezonu için geri döneceği bildirildi. Bu sözleşme yenilemesi, Waterston’ı yakında 18 sezon boyunca kemerinin altında kalacak olan serideki en uzun süredir devam eden oyuncu yapıyor.

Bu haber, duyurunun ardından Anthony AndersonDedektif Kevin Bernard olarak rol alan , önümüzdeki sezon için geri dönmeyecek. Geçen yıl hem Anthony hem de Waterston bir yıllık anlaşmalar imzaladı.

bu Sik Kurt– yaratılan dizi, ilk olarak 1990’dan 2010’a kadar yayınlandı ve bu yıl 12 yıllık bir aradan sonra geri döndü.

Waterston’ın dönüşü ilk kez geçen yıl duyurulduğunda Wolf, “İlk günden beri Sam, Jack McCoy’a gelince, yasaları anlama yeteneğimizi hem yansıtan hem de genişleten bir karakter olarak mükemmel bir adım attı. O, dünyanın nihai vicdanıdır. gösteri ve New York Bölge Savcısının kariyerini taklit etmesini dört gözle bekliyorum Robert Morgenthau90 yaşına kadar görev yaptı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333750/sam-waterson-s-fate-on-law-order-season-22-revealed?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel