Sam Smith ve Madonna’nın “Vulgar” Filmi, Adi Yazınızın Film Müziği – Hollywood Life


Sam Smith ve Madonna'nın "Vulgar" Filmi, Adi Yazınızın Film Müziği - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

aylar sonra Madonna tanıttı Sam Smith ile gösterdikleri performans için Kim Petras 2023 Grammy Ödülleri’nde, 31 yaşındaki Sam ve 64 yaşındaki Madonna, kalitesiz yazınıza tema şarkısını vermek için bir araya geldi. 9 Haziran’da (doğal olarak 6/9) çıkan “Vulgar”da Sam, “Unholy” ile başladıkları boğucu yolda, seksi, şehvetli ve düpedüz olmak hakkında bir iki şey bilen bir kadınla el ele yürümeye devam ediyor. kirli.

Gece yarısı düşen çılgın parça, hararet ve cinsellik ile dolu ve ritim önlenemez bir şekilde dans ediyor. “Vulgar güzeldir / pis ve muhteşemdir / Vulgar sizi dans ettirir / koroya gerek yok / Gülünç olduğumuzu söyleyin / sadece daha sıkı çalışacağız / Deli ve titiz / Sam ve Madonna,” diye şarkı söylüyorlar son dörtlükte .

İkili, 31 Mayıs’ta bazı sanat eserlerini paylaşarak single’ı duyurdu: BDSM’nin “sadizm/mazoşizm” unsurlarına bir gönderme olan, ikilinin baş harflerinin “S&M” yazdığı, sıkıca birbirine kenetlenmiş iki korsenin siyah beyaz bir fotoğrafı. Duyuru, Smith’in sosyal medya hesaplarında ikisinin “Sam ve Madonna” diye homurdandığı döngüsel bir ses klibi paylaşmasıyla bir haftalık alaydan sonra geldi. Reklam panosu).

Madonna ayrıca hayranlarına sosyal medyada şarkının bir önizlemesini verdi. “Hadi havaya girelim / ne yapacağını biliyorsun / Evlat, dizlerinin üzerine çök çünkü ben Madonna’yım / Bu gece Sam’le sevişirsen, benimle dalga geçersin / O yüzden ne dediğine dikkat et, yoksa ben yaparım. Muzunuzu ayırın / İstediğimizi yaparız, yapmamız gerekeni söyleriz / Seksiyiz, özgürüz ve hissediyoruz.”

Sam Smith ve Madonna'nın "Vulgar" Filmi, Adi Yazınızın Film Müziği - Hollywood Life
Sam Smith (Shutterstock)

Madonna’nın ön izlemesi 1985’teki hiti “Into The Groove”a atıfta bulunurken, Sam onların mısralarını önizlerken, onlar…Madonna! “Öldürmek için giyinmiş gibiyim, bana hissettirdiklerime bayılıyorum / Striptizci topuklular içinde simsiyah, Madonna gibi hareket ediyorum / Louvre’daymışım gibi zenginim, kanıtlayacak hiçbir şeyim kalmadı / Güzel olduğunu biliyorsun sana kaba diyorlar / İstediğimi yaparım, gitmem gerektiğinde giderim / Seksiyim, özgürüm ve kendimi / Kaba hissediyorum.

2022’de çıkan “Unholy”, Sam’in 2023 albümünün bir parçasıydı. Gloria. Şarkı, Sam ve Kim’e En İyi Pop İkili/Grup Performansı dalında Grammy kazandırdı ve Petras’ı büyük kategori ödülü kazanan ilk açık transseksüel sanatçı ve Grammy kazanan ilk transseksüel kadın şarkıcı yaptı (wendy carlos Grammy kazanan ilk transseksüel kadın, evine üç ödül – En İyi Klasik Albüm, En İyi Tasarlanmış Albüm (Klasik) ve En İyi Klasik Performans (Enstrümantal Solist) – götürüyor. Bach’ı açtı O zamanlar bir kadın olarak özel olarak yaşıyordu ve 1979’da gerçeğiyle halka açıldı).

Sam Smith ve Madonna'nın "Vulgar" Filmi, Adi Yazınızın Film Müziği - Hollywood Life
Madonna (Shutterstock)

Madonna onun için hazırlanıyor Kutlama Turukırk yıllık hitlerinden müzikler seslendireceği yer. Sam, bir ses teli yaralanmasının ardından 24 Mayıs’ta Manchester AO Arena’daki gösterilerini dört şarkıdan hemen sonra durdurmalarına neden olduktan sonra aslında iyileşiyor. 7 Haziran’da, “bir haftalık vokal dinlenmesinden sonra” kordonlarının iyileştiğini açıkladılar.

“Dürüst olmak gerekirse ne diyeceğimi bilmiyorum. Birkaç hafta önce bir virüsle savaştım ve o zamandan beri Avrupa’yı dolaştık ve inanılmaz şovlar yaptık,” diye yazdı Sam. “Üçüncü şarkım sırasında sesimde bir sorun olduğunu fark ettim. Gösteri için uyanan sesin sadece benim sesim olması için dua ettim ama dördüncü şarkıda bir şeylerin gerçekten yanlış olduğunu hissedebiliyordum. Sahneden indim ve sesimi eski haline getirmek için her şeyi denedim ama olmadı. Dürüst olmak gerekirse, hepiniz için bu akşamki şovu bitiremediğim için kalbim kırıldı.”

Sam’in turunun Kuzey Amerika ayağı 25 Temmuz’da Miami’de başlıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/09/sam-smith-madonna-vulgar-song/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir