Sam Neill Hayranlarına Kanser Teşhisinden Sonra “Hayatta ve İyi” Olduğunu Güvence Verdi – Hollywood Life


Sam Neill Hayranlarına Kanser Teşhisinden Sonra "Hayatta ve İyi" Olduğunu Güvence Verdi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Adria Salido Zarco/SIPA/Shutterstock

Sam Neill75, son zamanlarda Hodgkin dışı lenfoma teşhisini her iki hastalıkta da açıklamasına rağmen “hayatta ve tekmeliyor” olduğunu ortaya koyan bir videoyla hayranlarını selamladı. son röportaj ve yeni anı defterinde, Bunu Sana Hiç Söyledim mi? Ayda bir kez kemoterapi gördüğünü de açıklayan oyuncu, instagram 18 Mart’ta klibi, güncelleme veren uzun bir başlıkla paylaşmak için. “Merhaba, ben Sam Neill! Bir tür aktör, şarap tüccarı ve olduğu gibi bir yazar, ”diye yazdı altyazının başında.

Sağlık haberlerini ekledikten sonra şu anda tüm haberlerde görünüyor ve bir nevi ‘Kanser! Kanser! Kanser!”

Sam ayrıca hayranlarına iyileşme yolculuğu hakkında yazdı ve onlara kariyerinde neler yaptığına dair bir güncelleme verdi. Yeni Peacock serisinden bahsetmenin yanı sıra, Elmalar Asla Düşmezaynı zamanda aktrisin de rol aldığı Annette Bening, anısına ve onu neden yazdığına dair ayrıntılara girdi. “Keşke başlık ‘o şey’ olmasaydı, çünkü asıl mesele şu ki bu kitabı yazdım, adı Bunu Sana Hiç Söyledim mi?ve kanserden bahsediyor, çünkü onu yazdığım türden bir bağlam, ”diye yazdı.

Sam Neill
Sam önceki bir etkinlikte. (Adria Salido Zarco/SIPA/Shutterstock)

“Ama gerçekten bir kitap yazmak istemedim,” diye ekledi. “Tedavi görürken bir şeyler yapmam gerekiyordu ve işe gitmeye alışkınım ve birden işe gidemez hale geldim.” Bir aktör olarak başarısı için minnettarlığını ifade etmeye devam etti.

“Bırakın ekranda bir aktör olmayı, bir aktör olarak kariyer yapacağımı asla düşünmemiştim” diye yazdı. “Ama böyle bir şey oldu ve bu hayata dönüp baktığımda minnettarlıkla doluyum ve kitabın konusu da bu. Beğenmenizi ümit ederim.” Gönderisini, hayranlarına “‘tüm bunlar’ için fazla endişelenmeyin çünkü ben iyiyim” güvencesini vererek bitirdi.

Sam en çok hit filmdeki Alan Grant rolüyle tanınır. Jurassic Parkı franchise. Ayrıca 1990’ların popüler filminde rol aldı. Kırmızı ekim için avve yıllar boyunca yaptığı çalışmalardan dolayı çok sayıda ödül kazandı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/18/sam-neill-reassures-alive-cancer-diagnosis-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir